روانشناسی

تحلیل رویداد های اجتماعی و رفتار های سیاسی به کمک علوم شناختی

عضو کمیته علمی کنفرانس علوم شناختی و رسانه خبرنگاران گفت: درگیری های قومی، نژادی و مذهبی، نقش رهبران اجتماعی و سیاسی و شخصیت آنها در رفتارهای سیاسی ـ اجتماعی با بهره گیری از علوم شناختی، عمیق تر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

8 اسفند 1398

زاکرونی: دیگر دفاعی بازی نمی کنیم، سرمربی تایلند: می خواهیم تاریخ سازی کنیم

سرمربیان تیم های ملی فوتبال امارات و تایلند پیش از مصاف حساس در دور پایانی مرحله گروهی جام ملت های آسیا به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند.

24 بهمن 1398

اسماعیل زاده: در کاپ آسیا فهمیدیم کجای بسکتبال هستیم

بازیکن تیم ملی بسکتبال بانوان گفت: بازی های آسیایی یاری بزرگی به تیم ملی بود، فهمیدیم کجای بسکتبال سه به سه هستیم و تا سطح بسکتبال آسیا چقدر راه داریم.

23 بهمن 1398

10 خاصیت مهم هندوانه برای سلامتی

هندوانه یک میوه خوشمزه تابستانی است که در سنت های دیرین ایرانی مانند شب یلدا هم صندلی ویژه ای دارد و به عنوان یک نماد به کار می رود. از دیرباز باور بر این بوده که اگر مقداری هندوانه در شب چله بخورند در سراسر زمستان از سرما و بیماری در امان خواهند بود. جدا...

19 بهمن 1398

ایده های طراحی خانه با سقف کوتاه

مقایسه قسمت های مختلف مانند سقف، دیوارها و کفپوش نشان داده است که سقف، بیش ترین تاثیر در طراحی داخلی خانه را دارد. برای مثال اگر فضای خانه به گونه ای است که صدا در فضای آن می پیچد و درحقیقت با مشکل آکوستیک رو به رو است، استفاده از پنل های سقفی بیش تر از...

10 بهمن 1398

فراخوان ویرایش اطلاعات متقاضیان جذب هیأت علمی

مرکز جذب هیأت علمی از متقاضیان خواست اطلاعات خود را به روزرسانی کنند.

16 آبان 1398

پیش بینی عجیب کاپیتان ایران، داور قطعا به نفع بحرین سوت می زند!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، امیرحسین اسفندیار پس از شکست تیم والیبال جوانان ایران مقابل ایتالیا گفت: بازی بدی انجام ندادیم اما نتوانستیم آنطور که می خواستیم توانایی هایمان را نشان دهیم و در نهایت شکست خوردیم.

2 شهریور 1398

گرافیتی؛ هنری اصیل که غیرقانونی است

روزنامه فرهیختگان - افشین حیدری: نقاشی دیواری را می توان اولین زایش راستین هنری انسان در سپیده دم تاریخ هنر دانست به طوری که تاکنون تداوم و تاثیر خود را در بطن زندگی جوامع بشری حفظ کرده است.

13 مرداد 1398

موازی کاری از بزرگ ترین مسائل در حوزه فعالیت های اجتماعی است

به گزارش خبرنگاران، فتح الله حقیقی شامگاه شنبه در جلسه ستاد ساماندهی جوانان، بر اجرای سند امنیت غذایی، اجتماعی کردن سلامت و راه اندازی کانون های محلات سلامت تأکید کر دو اضافه کرد: راه اندازی این کانون ها بسیار لازم است.

21 اردیبهشت 1398

چرا باید در شب یلدا هندوانه بخورید؟!

هندوانه یک میوه خوشمزه تابستانی است که در سنت های دیرین ایرانی مانند شب یلدا صندلی ویژه ای دارد و به عنوان یک نماد به کار می رود. از دیرباز باور بر این بوده که اگر مقداری هندوانه در شب چله بخورند در سراسر زمستان از سرما و بیماری در امان خواهند بود. شاید...

20 اردیبهشت 1398