اخبار و رویدادها

روزنه امید (+عکس)

تیم فوتبال آرسنال پیروز شد دیشب در مرحله گروهی لیگ اروپا راپید وین را با نتیجه چهار بر یک شکست بدهد. مهم تر از نتیجه بازی اتفاقی بود که روی سکوها افتاد. بعد از 271 روز، خاتمه طرفداران این تیم توانستند به استادیوم بروند و بازی را از نزدیک تماشا نمایند.

20 دی 1399

آزمایش های بیولوژیکی ارتش چین برای خلق ابرسربازهایی با توانمندی های فرا انسانی

سرویس امنیتی ایالات متحده به این باور رسیده که چین حتی آزمایش های انسانی روی اعضای ارتش آزادی بخش خلق انجام داده به امید اینکه سربازانی با قابلیت های تقویت شده بیولوژیکی را توسعه دهد.

19 دی 1399

مرگ اولین ژنرال زن افغانستان

خبرنگاران:وزارت بهداشت افغانستان تایید کرد که دکتر سهیلا صدیق، اولین ژنرال زن و وزیر بهداشت پیشین افغانستان امروز آدینه، چهارم دسامبر در بیمارستان محمدداوود خان شهرکابل درگذشته است.

18 دی 1399

جرئیات بودجه دانشگاه سید جمال&zwnjالدین اسدآبادی اعلام شد

برابر با بودجه تقدیمی هیات دولت به مجلس شورای اسلامی، بودجه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی مبلغ 166 میلیارد و 711 میلیون ریال است.

18 دی 1399

واکسن زده&zwnjها، ناقل کرونا هستند؟!

باید دقت کنیم واکسن هم که زدیم، از تعبیر و تفسیر های اضافی در مورد نتایج خودداری کنیم. تولید این واکسن را که شروع کردیم، آن قدر داده های عینی نداشتیم که ثابت کنیم انتقال بیماری را کاهش می دهد.

17 دی 1399

جمهوری آذربایجان در قره باغ فرودگاه بین المللی می سازد

رئیس جمهوری آذربایجان امروز (سه شنبه) گفت، یک فرودگاه بین المللی در منطقه قره باغ ساخته خواهد شد؛ منطقه ای که در پاییز گذشته شاهد شش هفته جنگ باکو و همسایه اش ارمنستان بود.

17 دی 1399

رهایم کردند ، باید از ورزش خداحافظی می&zwnjکردم

خبرنگاران/خوزستان دارنده نشان طلای المپیک ریو با بیان این که از مسئولان انتظار دارم که به من که می خواهم سومین مدال المپیک را کسب کنم، کمک کنند، گفت: من را رها کرده اند و به من کمک نمی کنند.

16 دی 1399

مسئولان انتخاباتی در آمریکا تهدید به مرگ شدند

مسئولان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در بعضی از ایالت ها این کشور پیغام های تهدید به مرگ دریافت نموده و معترضان مسلح طرفدار دونالد ترامپ در برابر منزل معاون فرماندار ایالت میشیگان وی را تهدید به تقلب در آرای انتخاباتی کردند.

16 دی 1399

تست خون ابتلا به آلزایمر عرضه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، شرکت آمریکایی C2N تستی برای شناسایی ابتلاء به آلزایمر به بازار عرضه کرده است.

15 دی 1399

صنعت فضایی ایران از ماهواره&zwnjبرهای غول&zwnjپیکر بی&zwnjنیاز شد

موتور ایرانی انتقال سامانه های فضایی موسوم به آرش، صنعت فضایی کشورمان را از ماهواره برهای غول پیکر با مصرف سوخت زیاد بی احتیاج کرد.

15 دی 1399

امیری: مسئولان به وعده خود وفا نکردند، اگر چمن طبیعی داشتیم بازی با پرسپولیس لغو نمی شد

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: اگر استادیوم شهیدوطنی قائمشهر چمن طبیعی داشت، بازی ما با پرسپولیس لغو نمی شد.

14 دی 1399

واریز یارانه نقدی 20 آذر

سازمان هدفمندسازی یارانه ها زمان واریز یارانه نقدی ماه جاری را پنجشنبه 20 آذر ماه خاطرنشان کرد.

14 دی 1399

استقلال با 5 غایب به مصاف صنعت نفت می رود

تیم فوتبال استقلال در حالی به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت که پنج بازیکن این تیم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم شان نیستند.

13 دی 1399

شرایط مبهم یک عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال

با وجود برکناری حامد نجفی از مدیرعاملی باشگاه مس سونگون،عضویت او در هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال ادامه دارد.

13 دی 1399

ارائه پیشنهاد پرداخت حق بیمه سنوات ارفاقی کارکنان آموزش و پرورش استثنایی به دولت

تهران (پانا) - وزارت آموزش و پرورش به منظور حل مشکل پرداخت حق بیمه سنوات ارفاقی تعداد 5000 نفر نیروی آموزش و پرورش استثنایی کشور و تأمین اعتبار موردنیاز، متن پیشنهادی را به هیئت دولت ارائه کرد.

13 دی 1399

تدابیر شدید امنیتی در شهر ناصریه در استان ذی قار عراق

منابع امنیتی عراقی از تدابیر شدید امنیتی در شهر ناصریه مرکز استان ذی قار، چند روز پس از ناآرامی های در این استان، خبر دادند.

12 دی 1399

شروط مجلس برای واردات خودرو

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شرایط چهارگانه واردات خودرو در طرح ساماندهی صنعت خودرو را تشریح کرد. حجت الله فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح ساماندهی صنعت خودرو گفت: کلیات طرح مذکور که مهم ترین محور آن عرضه خودرو...

11 دی 1399

خبرنگاران ارتش جمهوری آذربایجان وارد شهرستان لاچین شد

باکو - خبرنگاران - وزارت دفاع جمهوری آذربایجان دوشنبه شب درباره ورود ارتش این کشور به شهرستان لاچین واقع در 454 کیلومتری جنوب غرب باکو در قره باغ خبر داد.

11 دی 1399

شناسایی 120 محروم فاقد مسکن در آستارا

خبرنگاران/گیلان فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: در این شهرستان 120 نفر محروم فاقد مسکن شناسایی شده است.

10 دی 1399

4 دلیل برای انتخاب پکیج دوربین مداربسته وایرلس به جای دوربین پکیج کابلی

در حال حاضر که در این صفحه هستید، یعنی به خوبی می دانید چرا نیاز به وجود پکیج دوربین مداربسته وایرلس به عنوان یک سیستم نظارتی در محل زندگی و کارتان، این روزها جزو نیازهای اولیه تان به شمار می رود. پس از این مقدمه چینی ها می گذریم و به مقوله انتخاب می پردازیم.

9 دی 1399
تعداد: (1305)