اخبار و رویدادها

20 درصد آلمانی ها موضوع کرونا را فریبکاری می دانند

یک پنجم رای دهندگان آلمانی اعتقاد دارند که متولیان سیاست و رسانه، آگاهانه و برای اغفال افکار عمومی، خطر کرونا را عظیم می نمایند. تحقیق شبکه تلویزیونی شمال آلمان اما نشان می دهد که بیشتر مردم به خبرها اعتماد دارند.

15 تیر 1399

کرونا در اروپا، از تداوم اعتراضات در اسپانیا و آلمان تا درخواست ها برای کناره گیری مشاور جانسون

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا از تداوم اعتراضات ضد محدودیت های کرونا در شهرهای مختلف آلمان و اسپانیا و بالا دریافت درخواست ها برای کناره گیری مشاور عالی جانسون به دلیل نقض مکرر محدودیت ها خبر می دهد.

14 تیر 1399

هوای بیشتر مناطق پایتخت برای گروه های حساس ناسالم است

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (17 اردیبهشت ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و پیش بینی می شود با رشد ناپایداری جوی و وزش باد طی روز شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم شود.

14 تیر 1399

اعلام زمان فروش بلیت هفته سوم لیگ ملت های والیبال در ارومیه

زمان و نحوه فروش بلیت های هفته سوم لیگ ملت های والیبال 2019 در ارومیه، توسط مسئولان برگزاری مسابقات اعلام شد.

13 تیر 1399

پهپادی برای ضدعفونی محیط های داخلی

یک شرکت سازنده پهپاد برای مقابله با کرونا پهپادی ساخته که می تواند محیط های داخلی را ضدعفونی کند.

13 تیر 1399

خبرنگاران دریابندری؛ قبای مستطاب ترجمه بر قامت معزز نویسنده

تهران- خبرنگاران- نجف دریابندری (1307-1391) نه تنها به دلیل خلق برترین ترجمه ها به زبان فارسی چهره شاخصی است؛ بلکه با نثر متمایز خود معنایی تازه به برگردان از زبانی به زبان دیگر بخشید که اصالت متن اصلی را دارد.

12 تیر 1399

مسابقه جهانی برای فراوری واکسن کرونا

تراکم و فشار تحقیقات جهانی برای رسیدن به واکنش ویروس کرونا چنان است که دولت ها و کمپانی ها در حال ساخت خطوط فراوری و تکثر واکسن هستند حتی پیش از آنکه چیزی فراوری گردد.

12 تیر 1399

زیرساخت های گردشگری قم با همکاری نهادهای مختلف توسعه پیدا می کند

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: برای احیاء میراث فرهنگی و تاریخی استان باید زیرساخت های گردشگری استان قم توسعه پیدا کند که این امر نیازمند تعامل و همکاری نهادهای مختلف است.

11 تیر 1399

امکان برگزاری امتحانات حضوری پس از 20 خرداد، تخصیص بسته حمایتی برای جبران هزینه اینترنت

خبرنگاران/خراسان رضوی رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: برای دانشجویانی که احتیاج اقتصادی دارند، ظرفیتی فراهم شده تا هزینه اینترنت خود را از معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه دریافت نمایند.

11 تیر 1399

میرکریمی و عکاسی که راز زمان را کشف کرد، انتشار کتابی بعد از 20 سال

به گزارش خبرنگاران، محسن راستانی عکاس مستند اجتماعی که در نهمین روز از 10 روز با عکاسان ایران حضور یافته بود، از دغدغه ها و اندوهی که به واسطه تاخیر انتشار عکس هایش در قالب کتاب پیش آمده، افسوس خورد. او به سومین دوره 10 روز با عکاسان ایران آمده بود تا درباره...

10 تیر 1399

9 کامیون ایرانی متوقف شده در اوکراین و مولداوی راهی کشور شدند

9 کامیون ایرانی متوقف شده در اوکراین و مولداوی با پی گیری های سفارت ایران در اوکراین راهی کشور شدند.

9 تیر 1399

از دلیران تنگستان تا فست فودهای تلویزیونی، داوران بالاتر از سریال های فاخر

خبرنگاران: نشست سریالداوران با حضور احمد امینی کارگردان، سعید شاهسواری تهیه کننده، مسعود رایگان و ایوب آقاخانی بازیگر در ساختمان سروش برگزار گردید.

9 تیر 1399

آماده باش دستگاه های امدادرسان در خراسان رضوی

دستگاه های امدادرسان خراسان رضوی برای مقابله با خسارات احتمالی ناشی از بارش های رگباری که از دیشب در این استان جریان دارد در آماده باش هستند.

8 تیر 1399

پذیرش شرکت های فناور در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز شد

فراخوان پذیرش شرکت های فناور در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به دنبال تحقق شعار جهش تولید اعلام شد.

7 تیر 1399

قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 99، 2، 11

به گزارش خبرنگاران، بر اساس معاملات اجرا شده امروز (11 اردیبهشت 99) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز با تغییرات ناچیز همراه است.

7 تیر 1399

یمن، پافشاری شورای انتقالی جنوب بر اعلام خودمختاری

گروه موسوم به شورای انتقالی مورد حمایت امارات در جنوب یمن ضمن رد مخالفت ها با اعلام این گروه مبنی بر خودمختاری در جنوب تاکید کرد که این تصمیم برگشت پذیر نیست.

6 تیر 1399

مصدومیت شدید کارگر ساختمانی در هشترود

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مصدومیت شدید کارگر ساختمانی در هشترود، بالگرد اورژانس پایگاه میانه را به پرواز درآورد.

5 تیر 1399

هرگز علیه حاکمیت یمن امتیاز نخواهیم داد، تحقق پیروزی حتمی است

به گزارش خبرنگاران، مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن در مصاحبه با روزنامه الثوره یمن تاکید نمود، ما هرگز علیه حاکمیت کشورمان عمل نخواهیم کرد و امتیازاتی نخواهیم داد که حاکمیت یمن را تحت الشعاع قرار دهد.

4 تیر 1399

کرونا و پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی محور گفتگوی تلفنی امروز ظریف و وزیر خارجه اوکراین

وزرای امور خارجه ایران و اوکراین امروز در گفتگویی تلفنی درباره مناسبات دوجانبه، کرونا و پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی به رایزنی پرداختند.

4 تیر 1399

استارتاپ ها و ورود به دوران انقباضی

شامگاه ششم دیماه 1382 برفراز شهر بم نظاره گر ویرانی یک شهر بودم. شهری که در نیمه های شب به ناگاه لرزید و در چند ثانیه ویران شد و خاک هزاران نفر را در خود کشید. در لحظه خرابی هیچ تصویری از آینده در ذهن نداشتم. اما می دانستم این شهر دیگر آن شهر قبلی نخواهد شد...

3 تیر 1399
تعداد: (997)