مقالات گردشگری

کرونا در اروپا، از تداوم اعتراضات در اسپانیا و آلمان تا درخواست ها برای کناره گیری مشاور جانسون

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا از تداوم اعتراضات ضد محدودیت های کرونا در شهرهای مختلف آلمان و اسپانیا و بالا دریافت درخواست ها برای کناره گیری مشاور عالی جانسون به دلیل نقض مکرر محدودیت ها خبر می دهد.

14 تیر 1399

پهپادی برای ضدعفونی محیط های داخلی

یک شرکت سازنده پهپاد برای مقابله با کرونا پهپادی ساخته که می تواند محیط های داخلی را ضدعفونی کند.

13 تیر 1399

زیرساخت های گردشگری قم با همکاری نهادهای مختلف توسعه پیدا می کند

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: برای احیاء میراث فرهنگی و تاریخی استان باید زیرساخت های گردشگری استان قم توسعه پیدا کند که این امر نیازمند تعامل و همکاری نهادهای مختلف است.

11 تیر 1399

میرکریمی و عکاسی که راز زمان را کشف کرد، انتشار کتابی بعد از 20 سال

به گزارش خبرنگاران، محسن راستانی عکاس مستند اجتماعی که در نهمین روز از 10 روز با عکاسان ایران حضور یافته بود، از دغدغه ها و اندوهی که به واسطه تاخیر انتشار عکس هایش در قالب کتاب پیش آمده، افسوس خورد. او به سومین دوره 10 روز با عکاسان ایران آمده بود تا درباره...

10 تیر 1399

مصدومیت شدید کارگر ساختمانی در هشترود

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مصدومیت شدید کارگر ساختمانی در هشترود، بالگرد اورژانس پایگاه میانه را به پرواز درآورد.

5 تیر 1399

کسر اقساط وام های تولیدکنندگان علی رغم مصوبه شورای پول و اعتبار

در حالی که بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار در اسفند ماه 98 مقرر شد که اقساط وام تولیدکنندگان 10 رسته شغلی آسیب پذیر از بیماری کرونا 3 ماه به تعویق افتد، بانک ها بدون توجه به این مصوبه اقساط وام را از حساب تولیدکنندگان کسر کردند.

31 خرداد 1399

کرونا در اروپا، از هشدار درباره خطر موج دوم کرونا تا قرنطینه نخست وزیر فنلاند

مدیر بخش آلمانی سازمان بهداشت جهانی درباره موج دوم این بیماری همه گیر در این اتحادیه با توجه به کاهش محدودیت های ضدکرونایی هشدار داده است.

27 خرداد 1399

سفر مجازی در روزهای قرنطینه

به جای سفر واقعی از سفر مجازی در قرنطینه لذت ببریددر این روزهای کرونایی که بیشتر پروازهای دنیا کنسل شده، تعطیلات به تعویق افتاده، برنامه های کشتی های کروز تغییر نموده و مردم در قرنطینه به سر می برند قطعا نمی توانید خانه هایتان را ترک کنید و از سفر و تفریح...

26 خرداد 1399

استراتژی توسعه گردشگری شمال غرب کشور با مشاوره ژاپنی ها

تدوین استراتژی توسعه گردشگری در شمال غرب کشورولی تیموری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تدوین استراتژی توسعه گردشگری با یاری مشاوران ژاپنی در محور شمال غرب کشور اطلاع داد. بر اساس گزارش ایرنا از سازمان میراث فرهنگی، پس از...

26 خرداد 1399

در چین کجا می توانیم پاندا ببینیم؟

دیدن پاندا در چینیکی از جاذبه های دیدنی و توریستی کشور چین که بسیار هم هوادار دارد، پانداها هستند. پاندا یکی از بامزه ترین حیوانات و خرس ها بر روی زمین هستند که هم اکنون در معرض خطر انقراض قرار گرفته اند. برای دیدن پاندا در چین یاغ وحش ها، طبیعت ها و مناطق...

24 خرداد 1399

عقابی که تنها یک بال دارد، بزرگترین مجسمه پرنده دنیا در هند!

عظیمترین مجسمه پرنده دنیاکشور پهناور هند و استان کارالا دارای یکی از جاذبه های دیدنی و مجسمه ای بسیاری عظیم بوده که باعث شده نامش در تمام دنیا شناخته گردد. عظیمترین مجسمه پرنده دنیا را می توان در هند پیدا نمود. مجسمه ای که پس از انتشار عکس هایش در شبکه...

23 خرداد 1399

لیبی ، پس از تسلط بر 8 شهر؛ پایگاه استراتژیک الوطیه هدف بعدی طرابلس است

نیروهای دولت وفاق ملی در غرب لیبی پس از آزادسازی شش شهر در غرب این کشور، اکنون حملات خود به مواضع نیروهای شرق لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر در پایگاه هوایی الوطیه را تشدید نموده اند.

21 خرداد 1399

چرا قاره اوراسیا را به دو قاره اروپا وآسیا تقسیم می کنیم؟

مرز بین اروپا و آسیادو قاره آسیا و اروپا در بسیاری از نقاط به یکدیگر متصل هستند و تعیین مرز بین آسیا و اروپا در ابتدا بسیار سخت می نمود. اینکه چطوری خطوط مرزی را به این دو قاره تعیین نمایند، معضلی بود که دلایل بسیاری در آن دخیل بود. امروزه اگر به روسیه سفر...

18 خرداد 1399

اختصاص 150 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی آثار تاریخی استان اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان از تخصیص 150میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی آثار تاریخی استان در سال 1398 اطلاع داد.

18 خرداد 1399

آب شرب هشترود باید از سد کلقان تامین گردد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: آب شرب هشترود برای کاهش آلایندگی ها باید از سد کلقان تامین گردد.

15 خرداد 1399

بیشتر مسافران مترو بدون ماسک و دستکش هستند

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: بیشتر مسافران بدون ماسک و دستکش هستند که از آنها درخواست می گردد از ملزومات بهداشتی استفاده و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.

14 خرداد 1399

با حقایق جالب برزیل آشنا شوید!

همواره آشنایی با حقایق کشورهای دنیا، لذت بخش است. در این میان، حقایق جالب برزیل که بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی است، بی نهایت جذاب و شگفت انگیز است. اولین چیزی که با شنیدن نام برزیل به ذهنتان خطور می نماید، احتمالا فوتبال این کشور باشد....

13 خرداد 1399

اجرای 210 ساعت آموزش تخصصی در حوزه میراث فرهنگی در خراسان شمالی

معاون میراث فرهنگی خراسان شمالی از اجرای 210 ساعت آموزش تخصصی در راستای پیشبرد اهداف اداره کل استان در سال 98 اطلاع داد.

10 خرداد 1399

چرا پایتخت 6 توی ذوق مخاطب زده است؟

البته پایتخت 6 با تمام ضعف هایی که دارد جذابیت های بسیاری هم دارد که توانسته مخاطب را با خود همراه کند. از این منظر یک سر و گردن از سایر کار های صدا و سیما بالاتر است.

7 خرداد 1399

نوری: سعادتمند می تواند به استقلال یاری کند، وزارت ورزش میان پرسپولیس و استقلال فرق می گذارد

پیشکسوت استقلال گفت: سعادتمند دید مثبتی نسبت به مسائل دارد و می تواند به استقلال یاری کند.

7 خرداد 1399
تعداد: (293)