طراحی گرافیکی و چاپ

دریافت 300 اثر برای جشنواره سرانجام نامه سال، برگزیده های حوزه علوم انسانی چاپ می شوند

تا به امروز نزدیک به 300 اثر به دبیرخانه نوزدهمین جشنواره خاتمه نامه سال ارسال شده و دانشجویان تا خاتمه فروردین ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند.

31 فروردین 1400

خبرنگاران استاندار: 434 واحد تولیدی طی دو سال در قم افتتاح شد

قم - خبرنگاران - استاندار قم گفت: طی دو سال گذشته بر اساس راهبرد اقتصاد مقاومتی و جهش فراوری 434 واحد فراوریی در استان به بهره رسید و یا فاز توسعه آن ها به اجرا درآمد.

20 فروردین 1400

اربیل: به حاکمیت همسایگان احترام می گذاریم

به گزارش خبرنگاران، صفین دیزایی رئیس اداره روابط خارجه اقلیم کردستان عراق در مصاحبه با آناتولی گفت: چاپ تمبر یادبود ملاقات پاپ از اقلیم اقدامی نبود که از سوی اربیل تدارک دیده شده باشد.

12 فروردین 1400

الهام از طبیعت برای خلق سازه های شگفت انگیزِ معماری

به گزارش خبرنگاران، بیومکانیک واژه ای مرکب از bio به معنای زیست و mechanic به معنای ابزار یا کارکننده یا به عبارتی تعمیرکار است که ترکیب این دو به معنای، توانمندی بدنی در جهت نشان دادن هستی چیزهاست. در کتاب زیست فیزیک و زیست مکانیک در معماری، مفهوم بیومکانیک...

27 بهمن 1399

مدیران شهری باید دانش خود را ارتقا دهند

شهر: مراسم رونمایی از 56 عنوان کتاب با حضور شهردار تهران و سایر مسئولان شهری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار گردید.

28 آذر 1399

تصویر ایران چک 100 هزارتومانی جدید منتشر شد

تهران (پانا) - بانک مرکزی از عرضه ایران چک یکصد هزار تومانی خبر داد و اعلام کرد: همچنین اسکناس 10 هزار تومانی جدید با طراحی و خصوصیات امنیتی نوین به زودی توزیع خواهد شد.

24 آذر 1399

خبرنگاران وزیر آموزش و پرورش دستور به بازبینی کتاب های درسی داد

تهران-خبرنگاران- وزیر آموزش و پرورش گفت: از همکاران سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی خواستم تغییرات 2 سال اخیر کتاب های درسی را بازبینی و اصلاحات لازم را در چاپ جدید اعمال کنند.

20 آذر 1399

کتاب در امتداد من منتشر شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در کهگیلویه و بویراحمد، شریف اسلامی؛ رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انتشار کتاب در امتداد من، گفت: این کتاب مجموعه ای از آثار پوستر احمد وجدان نژاد، هنرمند گرافیست هم استانی است که از سوی حوزه هنری و با مشارکت...

2 آذر 1399

کرونا؛ ویروسی عجیب ، معلوم نیست واکسن چقدر می تواند موثر باشد

رئیس کمیته اپیدمیولوژی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه پیچیدگی ویروس به حدی است که معلوم نیست واکسن فراوری شده چقدر می تواند موثر باشد، گفت: اگر داستان ابتلای مجدد بهبودیافتگان پررنگ باشد، پس واکسن هم این خصوصیت را خواهد داشت و نمی تواند قوی تر از...

8 مهر 1399

خبرنگاران دریابندری؛ قبای مستطاب ترجمه بر قامت معزز نویسنده

تهران- خبرنگاران- نجف دریابندری (1307-1391) نه تنها به دلیل خلق برترین ترجمه ها به زبان فارسی چهره شاخصی است؛ بلکه با نثر متمایز خود معنایی تازه به برگردان از زبانی به زبان دیگر بخشید که اصالت متن اصلی را دارد.

12 تیر 1399

میرکریمی و عکاسی که راز زمان را کشف کرد، انتشار کتابی بعد از 20 سال

به گزارش خبرنگاران، محسن راستانی عکاس مستند اجتماعی که در نهمین روز از 10 روز با عکاسان ایران حضور یافته بود، از دغدغه ها و اندوهی که به واسطه تاخیر انتشار عکس هایش در قالب کتاب پیش آمده، افسوس خورد. او به سومین دوره 10 روز با عکاسان ایران آمده بود تا درباره...

10 تیر 1399

کوشش یک نویسنده برای روایت مظلومیت سردشت در بهشت مسموم

خبرنگاران: بهشت مسموم نوشته منیژه جانقلی است. نویسنده در این کتاب که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ می رسد، سعی دارد درد و رنج های حاصل از بمباران شیمیایی مردم سردشت و صدای مظلومیت آنها را به گوش جهانیان برساند.

28 خرداد 1399

سوغات آتن پایتخت یونان

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره سوغات آتن پایتخت یونان ،سخن خواهیم گفت.

13 اردیبهشت 1399

خرابکاری روی نقاشی دیواری بنکسی ، ماجرای دو نقطه قرمز جنجالی

هنرمند خیابانی که به اثر بنکسی روی یکی از دیوارهای شهر بیرمنگام آسیب زده بود علت کارش را جلب توجه اذهان عمومی به بی خانمان ها مطرح کرد.

13 بهمن 1398

همکاری های علمی دانشگاه مازندران و گوآنژو چین افزایش می یابد

خبرنگاران: مدیر دفتر روابط بین الملل دانشگاه گوآنگ ژو چین با اشاره به توانمندی های ایران در زمینه علمی و پژوهشی، گفت: همکاری های علمی بین دو دانشگاه مازندران و گوآنگ ژو چین افزایش می یابد.

7 دی 1398

رونمایی از گوشی هوشمند 108 مگاپیکسلی شیائومی

شرکت چینی شیائومی که چند سالی است هم پای غول های فناوری در ساخت گوشی های هوشمند به رقابت می پردازد به تازگی برگ برنده ای در رقابت دوربینی این گوشی ها رو کرده است.

6 دی 1398

40 نکته مهم که قبل از سفر به تایلند باید بدانید!

نکات سفر به کشور تایلنداگر قصد سفر به کشور پر رمز و راز جنوب شرقی آسیا، تایلند را دارید باید خودتان را حسابی آماده کنید. آن ها آداب و رسوم و عادت های مخصوص خودشان را دارند. هر سال گردشگران زیادی به تایلند سفر می نمایند و مردم به خارجی ها عادت دارند اما انجام...

21 آبان 1398

معبد وات رانگ کان؛ معبد سفید در تایلند

در سراسر جهان معابد باشکوه و بی نظیری وجود دارد که هر بیننده ای را متحیر خود می نماید و اوج هنر و خلاقیت معمار آن را به نمایش می گذارد. در این مقاله از خبرنگاران قصد داریم به معرفی معبد وات رانگ کان که معبدی سفید در استان چیانگ ری تایلند است بپردازیم.

19 آبان 1398

پهپادها؛ مراقبان هوایی کنکور ، 7سال زندان؛ مجازات تقلب کنکور در چین

چین برای اولین بار در تاریخ برگزاری آزمون کنکور دانشگاهی در این کشور تقلب در این امتحان سراسری را جرم خاطرنشان کرد و برای متخلفین مجازات تا هفت سال زندان در نظر گرفت.

13 آبان 1398