تشکیل کارگروه آنالیز چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی

به گزارش مسافرت رو، جلسه آنالیز چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سازمان سما در بستر فضای مجازی به صورت ویدئوکنفرانس برگزار گردید.

تشکیل کارگروه آنالیز چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری مسافرت رو از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه آنالیز چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی با حضور سیدمحمد بطحایی، معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما، مدیران حوزه ستادی و دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی سمای استان ها برگزار گردید.

بطحایی در این جلسه با اشاره به بحران شیوع کرونا در سراسر جهان، آن را پدیده ای بسیار مهلک و حتی منحصر به فرد دانست و گفت: چالش به وجود آمده در این خصوص، همه ارکان و اجزا را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده و آثار و تبعات مالی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و... آن گریبان گیر مردم سراسر جهان شده است.

وی با اشاره به تبعات این موضوع در حوزه آموزشی، از برگزاری مستمر جلسات با حضور دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی و مدیران مدارس اطلاع داد و اضافه نمود: موضوع اصلی جلسه، آنالیز چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در مواجهه با پدیده ویروس کرونا در بستر فضای مجازی است.

بطحایی از تشکیل کارگروه هایی با حضور مدیران حوزه ستادی و بعضی مسئولان استانی سما، برای آنالیز دقیق تر چالش ها و یافتن راهکارهای برون رفت از آن ها اطلاع داد.

اسفندیار چهاربند، مشاور رئیس سازمان سما به ضرورت تصمیم گیری و برنامه ریزی هوشمندانه و مدبرانه در این شرایط اشاره نمود و مهم ترین و اصلی ترین مؤلفه را در شرایط کنونی، ضرورت حفظ ارتباط با خانواده و اولیای دانش آموزان برشمرد و گفت: اگر این ارتباط قطع گردد، اعتماد به مدرسه به عنوان مهم ترین سرمایه اجتماعی مدرسه، از میان خواهد رفت.

وی با تأکید مجدد بر برنامه ریزی دقیق و منسجم برای مدت باقی مانده از سال تحصیلی، توجه متولیان امر آموزش در سما را خواهان شد.

در این جلسه بطحایی از زحمات علی سجادی، مدیر سابق حراست سازمان سما قدردانی و پیشوایی را به عنوان مدیر جدید این حوزه معرفی کرد.

این جلسه با همکاری مجموعه انفورماتیک سازمان سما و واحد انفورماتیک دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

4118/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1064

به "تشکیل کارگروه آنالیز چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کارگروه آنالیز چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید