می خواستم از مردان ثروتمند انتقام بگیرم

به گزارش مسافرت رو، شناسنامه اش می گوید 20ساله است اما خودش مدعی است 24 سال دارد. رکسانا، دختر جوانی که به اتهام سرقت بازداشت شده، می گوید برای انتقام از ثروتمندان از آنها سرقت می کرده است.

می خواستم از مردان ثروتمند انتقام بگیرم

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ضمیمه تپش روزنامه خبرنگاران، این هفته رودرروی او نشستیم و به تشریح سرقت هایش پرداخت.

سرقت میلیاردی از خانه مرد تاجر انگیزه اش چه بود؟

شاید فکر کنید برای پول. البته باید بگویم چه کسی از پول بدش می آید که من دومی اش باشم اما پول در اولویت های پایین تر بود و اولویت و انگیزه اصلی ام انتقام گیری از مردان ثروتمند است. البته تا خواستم نقشه ام را اجرا کنم، بازداشت شدم و بخت با من یار نبود.

با مالباخته چطور آشنا شدی؟

در سایت همسریابی. شاکی 70 سال داشت و بهترین گزینه برای انتخاب من بود. من هم قبول کردم و به عقد موقتش درآمدم. در ابتدا چندین سکه طلا و مقداری دلار به عنوان مهریه ام از او گرفتم. بعد هم او را مجاب کردم یک خودروی لوکس برایم بخرد. اما طمع و حس انتقام گیری ام با این پول ها قانع نمی شد. برای همین تصمیمات دیگری گرفتم.

تصمیمات دیگرت چه بود؟

ساز مخالفت را کوک کردم. با مالباخته دعوا راه انداختم و بعد هم گفتم خانواده ام از ازدواج موقتم تازه باخبر شدند و گفتند یا جدا می شوی یا زندگی تو و شوهرت را سیاه می کنیم. فیلمی برای سیاوش، شوهر صیغه ای ام، بازی کردم که فکر کند اگر طلاقم ندهد خانواده ام خون و خونریزی راه می اندازند و او هم ترسید و مرا طلاق داد. بعد از جدایی نقشه سرقت از خانه اش را کشیدم. در این مدت که در خانه اش بودم از صفر تا صد زندگی اش را می دانستم. می دانستم که پول ها و دلارهایش را کجا می گذارد، چه ساعتی از خانه خارج می گردد و چه ساعتی به خانه برمی گردد. حتی در فرصتی مناسب یک کلید هم از روی دسته کلیدهایش زده بودم و به راحتی می توانستم وارد خانه اش شوم.

به تنهایی سرقت را انجام دادی؟

نه. مدتی قبل با پسر جوانی در فضای مجازی آشنا شدم. با همدستی او این کار را انجام دادم.

می دانست که از خانه شوهر صیغه ای سابقت سرقت می کنی؟

نه. برای پدرام، شریکم را می گویم، فیلم دیگری بازی کرده بودم. به او گفتم که دختری ثروتمند هستم و پدر پولدارم تلاش دارد من به عقد پسر یکی از دوستانش دربیایم اما من عاشق و دلبسته پدرام شده ام و نمی خواهم با پسر دوست پدرم ازدواج کنم. همه این حرف ها دروغ بود اما پدرام باور کرد. به او گفتم می خواهم از پدرم انتقام بگیرم و از طرفی می توانیم با پول های سرقتی برای خودمان زندگی خوبی تشکیل دهیم. با این ترفند پدرام را راضی کردم در این سرقت همراهم گردد.

پول و دلارهای سرقتی را چه کردی؟

پیش خودم نگه داشتم. می خواستم با نقشه ای دیگر پول و دلارها را برای خودم بردارم و از پدرام جدا شوم.

گفتی انگیزه ات انتقام گیری است. چرا؟

انتقام از مردان ثروتمند و هوسران. پدرم سال ها قبل فوت کرد و ما را تنها گذاشت. مادرم جوان بود که بیوه شد و بعد از مدتی به عقد مرد ثروتمندی درآمد. اما مرد ثروتمند مادرم را خیلی اذیت و مانند کلفت با او برخورد می کرد. مادرم شده بود کلفت او و بچه هایش و بعد از مدتی فهمیدیم مادرم چهارمین همسر مرد ثروتمند بوده و او این ماجرا را از مادرم پنهان کرده بود. بچه های شوهر مادرم از مادرم بزرگ تر بودند و با او خیلی بدرفتاری می کردند. رفتارهای آنها با مادرم باعث شد تا از ناپدری ام کینه به دل بگیرم. با خودم عهد کردم از مردان ثروتمند انتقام بگیرم.

با این حساب تصمیم داشتی سرقت های دیگری هم انجام دهی؟

دقیقا. من افراد زیادی را می خواستم قربانی کینه قدیمی ام کنم. مردان ثروتمندی که مانند ناپدری ام بودند اما خیلی زود بازداشت شدم و نقشه ام ناتمام ماند.

ضمیمه تپش روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1578

به "می خواستم از مردان ثروتمند انتقام بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواستم از مردان ثروتمند انتقام بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید