عباسی: مدارس و دانشگاه ها فعلا تعطیل است ، استان های سفید می توانند مراکز آموزشی را باز نمایند

به گزارش مسافرت رو، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: قرار شد تا زمان و تصمیم ستاد ملی کرونا مدارس و دانشگاه ها تعطیل باشد و آموزش ها به صورت مجازی و نیمه حضوری برگزار بشود.

عباسی: مدارس و دانشگاه ها فعلا تعطیل است ، استان های سفید می توانند مراکز آموزشی را باز نمایند

اسدالله عباسی، نماینده رودسر و املش و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی مسافرت رو، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جلسه ای با حضور وزیر آموزش وپروش داشت و در این جلسه بحث و گفتگو درباره تعطیلی های مدارس و دانشگاه ها شد.

وی ادامه داد: قرار شد تا زمان و تصمیم ستاد ملی کرونا مدارس و دانشگاه ها تعطیل باشد و آموزش ها به صورت مجازی و نیمه حضوری برگزار بشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سوال که برای جبران تعطیلات کشور آیا برنامه ریزی در این کمیسیون انجام شده است یا نه؟ گفت: در جلسات اظهار نظرهایی صورت گرفت ولی هیچ یک اعضا نتوانستند به یک اتفاق نظر برسند و قرار شد این مورد در جلسات آینده کمیسیون بحث و آنالیز بشود.

عباسی توضیح داد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای دانشجویان مراتب عالی که تعداد نفرات آن ها کم است تصمیم گیری انجام داده است تا این افراد بتوانند حضوری یا نیمه حضوری به تحصیل خودشان ادامه بدهند و اقدامات خوبی هم برای دانشجویان از سوی دانشگاه ها برای آموزش مجازی انجام شده است.

وی در خاتمه گفت: بعضی از استان ها شرایط مطلوب و خوبی دارند و می توانند با کسب اجازه از ستاد ملی کرونا مدارس و دانشگاه های خودشان را بازگشایی نمایند و برای بقیه استان هایی که درگیر کرونا هستند کمیسیون منتظر است تا نظرات اعضا و همچنین مرکز پژوهش های مجلس به کمیسیون بیاید تا برای این استان ها هم تصمیم گیری لازمی بشود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1022

به "عباسی: مدارس و دانشگاه ها فعلا تعطیل است ، استان های سفید می توانند مراکز آموزشی را باز نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسی: مدارس و دانشگاه ها فعلا تعطیل است ، استان های سفید می توانند مراکز آموزشی را باز نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید