حمله توئیتری هواداران بن سلمان علیه ولیعهد سابق

به گزارش مسافرت رو به نقل از القدس العربی، از آدینه گذشته تا به امروز هزاران پست توئیتری علیه محمد بن نایف ولیعهد سابق عربستان سعودی به اتهام فساد از سوی کاربران توئیتر منتشر شده است.

حمله توئیتری هواداران بن سلمان علیه ولیعهد سابق

به نظر می رسد محمد بن سلمان ولیعهد عربستان کوشش می نماید تا از این طریق رقبای سیاسی خود را از عرصه قدرت کنار بزند. بن نایف در سال 2017 از پست ولیعهدی کنار گذاشته شده و بن سلمان به جای او بر کرسی قدرت نشست.

وی می کوشد به وسیله بازوی های مجازی خود محمد بن نایف و سعد الجبری معاون وی که مسئول سابق اطلاعاتی سعودی نیز به شمار می رود را به فساد متهم کند.

منابع مطلع سعودی اعلام کردند که این پست های توئیتری توسط هواداران بن سلمان منتشر شده تا افکار عمومی را برای وارد آوردن اتهامات فساد علیه بن نایف آماده نمایند.

این منابع اعلام کردند که هجمه توییتری علیه بن نایف با هدف خدشه دار کردن وجهه وی صورت می گیرد. منابع سعودی بیان کردند که دولت عربستان به صورت مشخصی از این حمله توییتری حمایت می نماید چرا که 2 مسئول برجسته سعودی نزدیک به محمد بن سلمان این پست های توییتری را بازنشر نموده اند.

بن نایف یکی از مهمترین رقبای سیاسی بن سلمان به شمار می رود و همچنان در میان رقبای بن سلمان از محبوبیت برخوردار است. نیروهای سعودی وی را در مارس گذشته بازداشت نموده و به مکان نامعلومی بردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1195

به "حمله توئیتری هواداران بن سلمان علیه ولیعهد سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله توئیتری هواداران بن سلمان علیه ولیعهد سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید