جلالی: از قداست، کیان و پول باشگاه گل گهر مثل جانم حفاظت می کنم، مربیان بعد از بازی با ما می گویند شانس آوردیم!

به گزارش مسافرت رو، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت که از قداست، کیان و پول این باشگاه به مانند جانش محافظت خواهد نمود.

جلالی: از قداست، کیان و پول باشگاه گل گهر مثل جانم حفاظت می کنم، مربیان بعد از بازی با ما می گویند شانس آوردیم!

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران از سیرجان، مجید جلالی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در خصوص اینکه همه منتظر هستند تا گل گهر اولین پیروزی خود در این فصل را کسب کند، گفت: من به استناد چهار بازی اخیر تیم می گویم که زمانش رسیده از این شرایط بیرون بیاییم و خودمان را در جدول و لیگ برتر اثبات کنیم. بچه ها به خودباوری خوبی رسیده اند. اگر چهار بازی اخیر را نگاه کنید، در این چهار بازی کیفیتی که نشان دادیم، می گوید که حالا می توانیم تیم لیگ رجحان باشیم و امتیاز بگیریم. اینکه ما به این کیفیت رسیده ایم قدم مهمی است و اینکه به لحاظ نتیجه هم بخواهیم به شرایط خوبی برسیم، چیزی است که فردا می خواهیم انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه در بازی فردا بهنام برزای و مهرداد عبدی را در اختیار ندارند و این کار را برای گل گهر سخت تر نمی نماید، گفت: من از زمانی که آمده ام، هیچ بازی نبوده که تیم را کامل در اختیار داشته باشم. حتی در یک هفته! در هفته های اول که من آمدم 9 بازیکن آسیب دیده داشتیم. الان شرایط بهتر شده است و فقط سجاد آشوری را به عنوان بازیکن مصدوم داریم که مهمترین بازیکن ما در بخش حمله بود. مهم این است که تیم به کیفیت بهتری رسیده است و به نظرم می توانیم جای این بازیکنان را پر کنیم. فردا خواهید دید از بازیکنان جوان بومی استفاده خواهیم کرد و می بینید که نفرات بااستعدادی هستند.

سرمربی تیم گل گهر در خصوص اینکه لیست نقل وانتقالات تیمش در نیم فصل را در اختیار مدیران باشگاه قرار داده است، توضیح داد: خیر، من فعلاً لیستی ندادم، چون بعد از بازی فردا ما تازه به نیم فصل می رسیم. ما روز یکشنبه در تهران با چند بازیکن که مدنظرمان هستند، صحبت می کنیم. می دانید الان شرایط سختی است. در ابتدای فصل شما فقط با بازیکن طرف هستید، اما الان شما باید با بازیکن و باشگاهش مذاکره کنید. الان هیچ باشگاهی بازیکن خوبش را به ما نمی دهد. دو حالت دارد یا شما باید بازیکنی را جذب کنید که الان در تیم خودش بازی نمی نماید و یا اینکه بازیکنی را به خدمت بگیرید که الان در تیم خودش بازی می نماید، اما چون باشگاه نتوانسته به تعهداتش عمل کند، می تواند جدا گردد. برای این دو حالت من در هر پستی که مورد احتیاج است چند بازیکن را به عنوان گزینه در نظر دارم و به امید خدا از روز یکشنبه فعالیت های مان را شروع می کنیم. امیدواریم با قول هایی که باشگاه داده و مدیران باشگاه گفته اند هر کاری برای بهتر شدن تیم احتیاج است، انجام دهیم. وقتی چنین مجموعه ای داریم باید پیروز شویم و خدا را شکر برنامه های مان هم تا الان پیش رفته است و سعی می کنیم ابزارهای مورد احتیاج را هم تهیه کنیم.

با توجه به اینکه گل گهر روز آدینه هفته آینده باید به مصاف نساجی برود، آیا امیدوارید بازیکنان جدید به این بازی برسند؟، جلالی در واکنش به این پرسش گفت: تمام سعی ما به همین خاطر است. می خواهیم حتی اگر شده یک یا دو بازیکن را به این بازی برسانیم. من به همین خاطر هم گفتم که کارمان را از یکشنبه شروع می کنیم. همه ما از تاریخی که گفتم در تهران هستیم تا این کار را انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه در تیمش بازیکنی وجود ندارد که بتواند از ضربات ایستگاهی استفاده کند، اعلام کرد: برای این بخش هم فکرهایی نموده ایم.

سرمربی تیم گل گهر درباره جذب بازیکنان خارجی نیز گفت: من به شما قول می دهیم این باشگاه را در دست خودم مثل یک امانت بدانم. هیچ کس هم هیچ وقت راضی نمی گردد به امانت خیانت کند. وقتی من این باشگاه را این طور می دانم، مطمئن باشید از قداست، کیان و پول باشگاه مثل جان خودم حفاظت خواهم کرد و کاری را خواهم کرد که به صلاح تیم است. الان هم بازیکن خارجی که به تیم آمده تمام پول بلیت و هزینه را خودش داده است. جذب بازیکن به این شکل راحت نیست، اما من این طور کار می کنم. قبلاً هم همین کار را نموده ام. اگر بخواهیم بازیکن خارجی جذب کنیم، باید خیلی بهتر از موجودی الان مان باشد.

جلالی در ادامه توضیح داد: اگر ما فقط در بازی با پرسپولیس خوب بودیم، نمی توانستیم بگویم خوب شدیم، اما چهار بازی قبل را نگاه کنید. تمام مربیان بعد از اینکه با ما بازی می نمایند می گویند شانس آوردیم. من هم نمی گویم بدشانسی آوردیم، این توجیه است. من می گویم باید از لحاظ مهارتی بالا بیاییم تا موقعیت ها را از دست ندهیم. ما کارمان را باید ادامه دهیم تا از این مرحله سخت عبور کنیم.

وی درباره اخراج بی دلیل بهنام برزای در بازی با پرسپولیس و اینکه باشگاه چه تصمیمی در خصوص او خواهد گرفت، توضیح داد: در حال حاضر هیچ تصمیمی نخواهیم گرفت، چون من شخصیت او را می شناسم. او بچه فوق العاده احساساتی است و از زمانی که من آمد ه ام با تمام وجود برای تیم کار نموده است و خودش هم می داند در بازی با پرسپولیس چه کار زشتی انجام داد. به همین خاطر در چنین زمان هایی می توانیم از جوانان بگذریم و به آنها فرصت دهیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در سرانجام گفت: ما صحبت هایی با برزای و بچه ها داشته ایم. این طور نیست که بازیکنی کار کند و ما کاملاً بگذریم. ما در بازی با شهر خودرو روی یک اشتباه و ضدحمله گل خوردیم، اما در بازی بعد با فولاد و پرسپولیس دیگر روی این اتفاق گل نخوردیم. پرسپولیس الان بهترین تیم ضدحمله ای است، حتی ما به این تیم یک موقعیت هم روی ضدحمله ندادیم. کار برزای هم یک اشتباه بزرگ بود. بازی در آن موقع 2 بر یک بود، پرسپولیسی ها هم نگران نتیجه بودند و برزای را تحریک کردند. او هم یک کار غیرحرفه ای انجام داد و اخراج شد. اینها غرامت هایی است که باید بپردازیم تا تیم حرفه ای گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 745

به "جلالی: از قداست، کیان و پول باشگاه گل گهر مثل جانم حفاظت می کنم، مربیان بعد از بازی با ما می گویند شانس آوردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: از قداست، کیان و پول باشگاه گل گهر مثل جانم حفاظت می کنم، مربیان بعد از بازی با ما می گویند شانس آوردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید