تماشای این قسمت از عصر جدید به همه توصیه نمی گردد، قدرت حیرت انگیز دو نابغه ریاضی علیخانی را به وَجد آورد

قسمتی دیگر از برنامه عصر جدید با شرکت کنندگان متفاوت روی آنتن شبکه سه رفت.

تماشای این قسمت از عصر جدید به همه توصیه نمی گردد، قدرت حیرت انگیز دو نابغه ریاضی علیخانی را به وَجد آورد

به گزارش خبرنگار ، دهمین قسمت از فصل دوم برنامه تلویزیونی عصر جدید 27 خرداد روی آنتن شبکه سه رفت و علیخانی در بخش ابتدایی برنامه از حضور تماشاگران قدردانی کرد و گفت: عوامل عصر جدید از حضور تماشاگران بسیار خشنود هستند، چراکه شما لحظه طلایی را تجربه می کنید و حق رای دارید و در بخشی از برنامه شما داور می شوید و می توانید مشارکت داشته باشید.

گروه پایتخت (اِل وایرشو) نخستین اجرای برنامه دهم را به نمایش گذاشتند. آن ها نمایشی با نام هوش مصنوعی را اجرا کردند که عقل و هوشِ انسانی و تکنولوژی را به چالش می کشد! اجرای خوب آن ها باعث شد تا چهار رای مثبت داوران را دریافت نمایند.

اجرای گروه نواندیشان سما برهانی و پرهام بنی اسدی باعث هیجان همه تماشاگران و داوران شد؛ نمایشی مبتنی بر قدرت اعجاب آورِ ذهن را روی صحنه اجرا کردند و در بخشی از مسابقه به سه زبان فارسی ترکی و انگلیسی اعداد را جمع کردند.

سید بشیر حسینی یکی از داوران این برنامه درباره اجرای این دو نابغه ریاضی گفت: با کاری که شما انجام می دهید، نفرت از ریاضی را به لذت تبدیل می کنید.

احسان علیخانی که نسبت به اجرای آن ها حیرت زده شده بود، بیان نمود: من اگر جای مسئولان کنکور باشم اجازه نمی دهم شما کنکور بدهید. شما هر دو ماشین حسابی هستید که برای حضور در جلسه کنکور ممنوع است.

سما برهانی نیز گفت: من به عنوان کسی که چهار سال استعداد خود را پیدا نموده، به همه عزیزانم می گویم که خودشان را باور نمایند چرا که ماهی را هر وقت از آب بگیریم تازه و زندگی در جریان است. ما آینده سازان کشور هستیم و باید جهت خود را انتخاب کنیم.

سیدعلی زرگر سومین اجرای برنامه دهم از دور دوم را در حوزه استندآپ کمدی روی صحنه به نمایش گذاشت. استندآپ کمدینِ او پیرامون روسری فروشی بود که حکایت خرید کردن خانم ها و آقایان را روایت می کرد.

در بخشی از استندآپ کمدی از مدل خرید کردن علیخانی و داوران استفاده کرد، اما علیخانی به صورت جدی گفت: حواست را جمع کن!

در ادامه اجرای زرگر داوران با یکدیگر شوخی کردند حتی بخشی از آیتم برنامه ناخونک که با عوامل و داوران شوخی نموده بودند، پخش شد و علیخانی گفت: منتظر این مدل آیتم ها هستیم تا آن هایی که با برنامه ما شوخی کردند را پخش کنیم.

آخرین اجرای برنامه دهم عصر جدید اجرای بدلکاری حامد کارگر بود. او با خطر کردن در نمایشی پر از ریسک نبرد با آتش در اسارتِ لباسی قفل شده را به نمایش گذاشت و توانست خودش را نجات دهد و رای مثبت داوران را دریافت کرد.

در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کند.

گروه پایتخت و گروه نواندیشان دو شرکت نماینده ای بودند که در انتها قسمت دهم با رای داوران انتخاب شدند و حالا باید منتظر رای مردم بمانیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 14 مرداد 1398 شناسه مطلب: 287

به "تماشای این قسمت از عصر جدید به همه توصیه نمی گردد، قدرت حیرت انگیز دو نابغه ریاضی علیخانی را به وَجد آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشای این قسمت از عصر جدید به همه توصیه نمی گردد، قدرت حیرت انگیز دو نابغه ریاضی علیخانی را به وَجد آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید