اخبار مجلس

راز میزبانی کویت از هیات ضد ایرانی

به گزارش خبرنگاران، رأی الیوم در مطلبی با اشاره به دیدار مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت با یک شخصیت ضد ایرانی و نیز برگزاری نشست ضد ایرانی در کویت آورده است: کویت اینبار وارد محدوده ممنوعه ایران شد و انتقاد تهران را به دنبال داشت و این موضعش سوالات بسیاری...

1 اسفند 1398

اصلاح و تصویب موادی از لایحه ایجاد نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی

در جلسه اصلی کمیسیون لوایح هیئت دولت که به ریاست لعیا جنیدی، معاون حقوقی رئیس جمهور برگزار گردید تعدادی دیگر از مواد لایحه ایجاد نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی آنالیز و تصویب شد.

30 بهمن 1398

امیرآبادی: لایحه بودجه 99 مسائل کنونی مردم را حل نمی کند، قطعا رای مخالف می دهم

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در توئیتر خود نوشت: لایحه بودجه 99 مسائل کنونی مردم به خصوص معیشت و اشتغال را حل نمی کند و نیازمند تغییر اساسی است.

21 بهمن 1398

دیواری کوتاه تر از خراسان شمالی نبود!

استان خراسان شمالی با وجود اینکه استانی محروم و کم برخورداری است باز هم مثل سال های گذشته جزو کمترین بودجه بگیران است.

15 بهمن 1398

کوشش وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای جلوگیری از حدف ماده 142 قانون مالیات های مستقیم

معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از کوشش های این وزارتخانه برای جلوگیری از حذف ماده 142 قانون مالیات های مستقیم اطلاع داد.

4 بهمن 1398

سوریه در حال حاضر بدترین بحران انسانی را دارد

رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا شرایط سوریه را در بدترین بحران انسانی ارزیابی و توضیح داد که اروپا با بیشترین هجوم پناهندگان از زمان جنگ جهانی دوم روبه روست.

2 بهمن 1398

از نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی تا معین رشته های تخصصی مراکز علمی کاربردی شهرداری

لایحه نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی مبتنی بر مرغوبیت مکانی املاک در شهرداری تهران در یکصد و هشتاد و سومین جلسه شورا آنالیز می گردد.

22 دی 1398

چین از کوشش آمریکا برای نظامی کردن فضا به شدت انتقاد کرد

سخنگوی وزارت خارجه چین با انتقاد از تشکیل نیروی فضایی در ارتش آمریکا، گفت این اقدام واشنگتن نقض آشکار اجماع بین المللی برای صلح آمیز نگه داشتن فضا است.

12 دی 1398

لایحه موافقتنامه بازرگانی بین ایران و تایلند تصویب شد

نمایندگان لایحه موافقتنامه بازرگانی بین دولت ایران و تایلند را تصویب کردند.

23 آذر 1398

ترامپ قانون حمایت از معترضان هنگ کنگی را امضا کرد، احضار سفیر آمریکا توسط چین

ایسنا نوشت:رئیس جمهوری آمریکا با امضای خود، لایحه حمایت از معترضان هنگ کنگی را به قانون ایالات متحده تبدیل کرد. وزارت امور خارجه چین نیز واکنش نشان داد و امروز، پنج شنبه سفیر آمریکا در این کشور را احضار کرد تا درخواست کند که آمریکا فورا مداخله در امور...

20 آذر 1398

گزارش توئیتری ظریف از روز پرمشغله در سنگاپور

وزیر خارجه ایران که برای امضای پیمان مودت جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا به سنگاپور سفر نموده در صفحه توئیترش گزارشی از روز پرمشغله خود منتشر کرد.

14 آذر 1398

وزیر خارجه عمان در ایران چه می نماید؟

یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان از روز گذشته در ایران به سر می برد و تاکنون با مقامات عالی رتبه ایرانی از جمله حسن روحانی رئیس جمهور، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، علی لاریجانی رئیس مجلس و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و تبادل نظر نموده است....

12 آذر 1398

به 3500 راننده تاکسی یارانه نوسازی پرداخت می گردد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد از پرداخت یارانه نوسازی ناوگان تاکسیرانی به رانندگان تاکسی تحت نظارت این سازمان اطلاع داد.

15 آبان 1398

نخست وزیر مالزی: استعفا بهترین گزینه برای رئیس هنگ کنگ است

نخست وزیر مالزی طی اظهارات امروز (آدینه) خود، گفت پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ، رئیس اجرایی این دولت شهر باید از قدرت کناره گیری کند.

12 مهر 1398

سخنرانی رئیس مجلس اندونزی در صحن علنی مجلس

خبرنگاران: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار است رئیس مجلس اندونزی در صحن علنی امروز مجلس سخنرانی کند.

3 مهر 1398

افزایش ارتباطات فرهنگی و گردشگری بین ایران و سنگاپور

خبرنگاران: استاندار اصفهان گفت: در سفر رئیس مجلس و وزیر خارجه سنگاپور ، اصفهان و کشور سنگاپور خواستار افزایش روابط 2جانبه در زمینه های سیاسی، فرهنگی، مالی و گردشگری شده و افزایش ارتباطات فرهنگی و گردشگری بین ایران و سنگاپور اجرا می گردد.

1 مهر 1398

یادداشتهای سفر داکا و جاکارتا، بخش سوم

بعدازظهر 4شنبه ظریف 3برنامه داشت:مذاکره با رئیس مجلس بنگلادش؛ مصاحبه با خبرنگاران این کشور و دیدار با اساتید و دانشجویان رشته ادبیات فارسی.

29 شهریور 1398

راهکارهای بورس ایران برای توسعه همکاری با بازار سرمایه اندونزی

خبرنگاران: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در حاشیه بازدید رییس مجلس اندونزی و هیات همراه، دو راه حل را برای توسعه همکاری های بازار سرمایه ایران و اندونزی پیشنهاد کرد.

28 شهریور 1398

اتحادیه اروپا خواستار خویشتنداری طرفین درگیر در هنگ کنگ شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن دعوت از طرفین درگیر در مناقشه هنگ کنگ به خویشتنداری، بر لزوم به کارگیری از ابزار دیپلماسی در حل موضوع تاکید نمود.

18 شهریور 1398

تهران و مسقط روابط سیاسی تنگاتنگی با هم دارند

خبرنگاران: رئیس مجلس پیش از عزیمت به عمان گفت: بنده به دعوت رئیس مجلس عمان به این کشور سفر می کنم تا در زمینه همکاری های پارلمانی و توسعه روابط میان دو کشور به ویژه پیگیری توافقات سفر پادشاه عمان به ایران گفت و گو کنم.

3 شهریور 1398
تعداد: (25)