کمپین استقلالی ها برای اخراج کاپیتان از این تیم!

به گزارش مسافرت رو، سید حسین حسینی باید برود؛ این خواسته اکثریت غالب طرفداران استقلال در فضای مجازی بعد از فینال جام حذفی است.

کمپین استقلالی ها برای اخراج کاپیتان از این تیم!

جدا از اینکه کاپیتان استقلال روز های خوبی را با این تیم تجربه نموده، در این فصل در بازی های بزرگ به ویژه دربی ها اشتباهات بسیار فاحشی داشت که منجر به نتیجه نگرفتن استقلال در بازی های شش امتیازی و سرنوشت ساز شد.

ویدیو های گل های خورده حسینی هم میکس شده و بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته و بعضی از فعالان رسانه ای نزدیک به استقلال هم با انتقاد از بعضی رفتار و تهدید های حسینی درباره بازی نکردن در صورت نگرفتن مطالبات در شب بعضی مسابقات حساس، عملا در حال تاختن به کاپیتان استقلال هستند.

در کانال های هواداری هم طرفداران در حال خط و نشان کشیدن برای مدیران برای بستن یک تیم کامل و قدرتمند برای فصل بعد و جذب یک دروازده بان شش دانگ هستند. نداشتن رقیب قوی در تیم عملا باعث افول فنی حسینی شده و باید دید باشگاه چه تصمیمی در این رابطه اتخاذ خواهد نمود. در ایران هم به جز اخباری و پورحمیدی گزینه قابل توجهی برای ایستادن درون دروازه استقلال وجود ندارد که پورحمیدی تحت قرارداد تراکتور است و بعید است رضایت نامه اش برای استقلال را صادر نمایند.

باید دید بعد از روشن شدن شرایط مدیریت و کادرفنی، چه تصمیمی برای دروازه استقلال گرفته خواهد شد.

منبع: فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 15 خرداد 1402 بروزرسانی: 15 خرداد 1402 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 2319

به "کمپین استقلالی ها برای اخراج کاپیتان از این تیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین استقلالی ها برای اخراج کاپیتان از این تیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید