کشف جسد تاجر ایرانی در لندن

به گزارش مسافرت رو، خانواده تاجر ایرانی که به طرز مرموزی در لندن جان باخته است برای پیگیری این ماجرا و راز میلیونی یوروهایش به دادسرای جنایی تهران مراجعه کردند.

کشف جسد تاجر ایرانی در لندن

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش ایران، مدتی قبل، گزارش مرگ مشکوک تاجر 65 ساله ایرانی در خانه اش واقع در لندن به پلیس این شهر اعلام شد.

یکی از دوستان خسرو، مرد تاجری که جسد او را پیدا نموده بود گفت: خانواده خسرو با من تماس گرفتند و گفتند چند روز است از او خبر ندارند و از من خواستند به خانه اش بروم. اما وقتی به آنجا رسیدم خسرو در خانه را باز نکرد و بوی تعفنی که از خانه به مشام می رسید این فرضیه را مطرح می کرد که ممکن است برای خسرو اتفاقی اتفاق افتاده باشد.

با یاری آتش نشانان شهر لندن در ورودی را شکسته و وارد خانه شدیم، اما در سالن پذیرایی با جسد او رو به رو شدیم. وقتی پلیس به محل رسید خانه بهم ریخته بود و این فرضیه مطرح شد که خسرو قربانی جنایتی شده است. بدین ترتیب پرونده ای در پلیس لندن برای رازگشایی از مرگ مرموز مرد میانسال شروع شد. اما صبح دیروز خانواده خسرو در تهران با مراجعه به دادسرای جنایی تهران خواستار پیگیری علت مرگ مرد میانسال شدند.

یکی از فرزندان خسرو در تحقیقات گفت: پدرم تاجر بود و برای کار های بازرگانی اش به کشور های اروپایی می رفت. پدرم مقدار زیادی یورو با خودش همراه داشت و آخرین بار برای انجام معامله ای به لندن رفته بود.

او ادامه داد: چند روز قبل با پدرم تماسی اینترنتی داشتیم و حال او خوب بود، اما یک دفعه تماس ها قطع شد. هر چه با پدرم تماس می گرفتیم پاسخ نمی داد و از طرفی هم خودش تماسی با ما نمی گرفت. برای همین از دوست ایرانی پدرم خواستیم به او سر بزند تا بفهمد چرا او جوابگو نیست. وقتی از مرگ مرموز پدرم باخبر شدیم، یکی از اقوام را به لندن فرستادیم تا از سرنوشت پدرم با خبر گردد.

در تماسی که با او داشتیم می گفت که احتمالاً پدرم سکته نموده است. اما اگر او سکته نموده چرا یورو ها و پول های پدرم در محل زندگی اش کشف نشد. فکر می کنم پدرم را به قتل رسانده اند. الان هم تقاضای انتقال جسد او به پایتخت و آنالیز علت مرگ او توسط قوه قضائیه و پلیس ایران را داریم. به دنبال این شکایت، بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به ایران و تحقیقات در رابطه با مرگ مرد میانسال را به پلیس اینترپل صادر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1216

به "کشف جسد تاجر ایرانی در لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف جسد تاجر ایرانی در لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید