پسر جوان با دختر مدل اینستاگرامی دوست شد و پولهایش را برد

به گزارش مسافرت رو، چندی قبل زن جوانی که از مدل های اینستاگرامی بود با شکایت به پلیس گفت مدتی قبل در اینستاگرام با پسر جوانی آشنا شدم و بعد از مدتی اردشیر از من درخواست ازدواج کرد.

پسر جوان با دختر مدل اینستاگرامی دوست شد و پولهایش را برد

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

ایران در ادامه نوشت: او گفت روز حادثه او برای صحبت به خانه من آمد، اما با زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و طلا و جواهراتم را به سرقت برد. او از من فیلم سیاه تهیه کرد و بعد هم گفت اگر شکایت کنم تصاویر و فیلم ها را منتشر می نماید و من تنها قربانی اش نبوده ام و دختران و زنان جوان زیادی قربانی او شده اند.

با شکایت زن جوان به نام فرنگیس، تحقیقات به دستور بازپرس ویژه سرقت شروع شد. در حالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت مأموران پیروز شدند رد اردشیر را در خانه ای در حال ساخت در پایتخت بزنند.

با هماهنگی های قضایی مأموران راهی ساختمان نیمه ساز شده و اردشیر را بازداشت کردند.

اردشیر در تحقیقات منکر آزار و اذیت شد و گفت: من به درخواست فرنگیس به خانه اش رفتم و هیچ آزار و اذیتی در کار نبود. اما با دیدن وسایل خانه اش و وضع اقتصادی خوبی که داشت وسوسه سرقت به جانم افتاد.

او ادامه داد: با تهدید طلا و جواهراتش را سرقت کردم و به شهرستان محل زندگی ام رفتم. طلا ها را 11 میلیون تومان فروختم و بدهی هایم را پرداخت کردم. من با هیچ زن و دختر دیگری تا حالا رابطه نداشته ام و اصلاً فیلم و عکسی هم تهیه نکردم فقط این ها را گفتم تا او بترسد و شکایت نکند.

به دنبال اعتراف مرد جوان، بازپرس دادسرای ویژه سرقت دستور ادامه تحقیقات در این خصوص را صادر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1439

به "پسر جوان با دختر مدل اینستاگرامی دوست شد و پولهایش را برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر جوان با دختر مدل اینستاگرامی دوست شد و پولهایش را برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید