تور ایتالیا ارزان: مذاکره باشگاه پدیده با مربی ایتالیایی، کوزین جانشین میثاقیان؟

به گزارش مسافرت رو، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پدیده مشهد یا همان شهرخودرو سابق این فصل شرایط بسیار عجیب و پیچیده ای را سپری می نماید. بعد از برکناری رضا مهاجری، اکبر میثاقیان راهنمایی این تیم را بر عهده گرفت اما میثاقیان هم در انتها بازی گذشته پدیده، از سمتش برکنار شد.

تور ایتالیا ارزان: مذاکره باشگاه پدیده با مربی ایتالیایی، کوزین جانشین میثاقیان؟

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

در حال حاضر داود سیدعباسی بعد از مذاکره با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه به جای میثاقیان تیم پدیده را تمرین می دهد در حالی که این باشگاه در پی جذب و به خدمت گرفتن استفانو کوزین مربی ایتالیایی است که پیش از این هم در مشهد کار نموده بود.

سیدعباسی در این خصوص گفت: خودم مستقیم با یک مربی خارجی در ارتباط هستم. این مربی آقای استفانو کوزین است که پیش از این مربی شهرخودرو هم بوده است.

سیدعباسی که با رادیو تهران مصاحبه می کرد، اضافه کرد: بنده با خود آقای کوزین در ارتباط هستم و صحبت می کنم تا اگر بگردد، دوباره در خدمت این مربی فوق العاده حرفه ای باشیم.

مربی فعلی تیم پدیده ادامه داد: تنها گزینه خارجی باشگاه پدیده استفانو کوزین است. اگر ایشان قبول کند و بیاید در خدمتش هستیم وگرنه خودم اولین نفر برای راهنمایی تیم هستم.

سیدعباسی با بیان اینکه ماموریت مذاکره با کوزین بر عهده او است، توضیح داد: بعد از آنکه کوزین از ایران رفت، هنوز ارتباط نزدیکی با هم داریم. یک سال و نیم است که او از ایران رفته ولی خیلی با هم صحبت می کنیم و از هم خبر داریم. از او خواهش کردم به پدیده ولی تا این لحظه جواب قطعی نداده است.

وی در مورد اینکه کوزین پیش از این به خاطر مطالباتش از باشگاه شهرخودرو به فیفا شکایت نموده بود، تاکید نمود: مثل اینکه مشکلاتش با باشگاه در حال حل شدن است. باشگاه قول همه نوع همکاری داده است ولی کوزین درگیر یکسری مسائل خصوصی است که من در جریانش هستم. الان شرایط آمدن به ایران را ندارد. اگر کوزین آمد که هیچ؛ اگر نیامد من نفر اول گزینه راهنمایی هستم!

سیدعباسی با بیان اینکه باشگاه برایش مهلت زمانی خاصی را برای گرفتن جواب مثبت از کوزین معین ننموده است، گفت: گزینه دیگری هم نداریم. بعد از آن من باید تصمیم بگیرم. باشگاه همه اختیارات را به من محول نموده است. الان تیم را به همراه یونس گرایلی تمرین می دهم و امروز سیروس سنگچولی به جمع ما اضافه می گردد.

وی بعلاوه درباره بازگشتش به باشگاه پدیده اظهار کرد: دو ماه و نیم بود که با حمیداوی حتی تلفنی حرف نزده بودم و خیلی پیگیر تیم نبودم. بعد از باخت تیم به نساجی، حمیداوی با من تماس گرفت و یک روز همدیگر را دیدار کردیم. سه روز با هم صحبت کردیم و می خواستم او را متقاعد کنم یک نفر دیگر را بیاورد ولی پیروز نشدم. با حمیداوی دوستی نزدیکی دارم از من خواست این کار را انجام بدهم. حمیداوی تضمین داده است که تا آخر فصل بمانیم.

مربی تیم پدیده در پاسخ به این سئوال که آیا در صورت چهار باخت متوالی بازهم در پدیده ماندنی خواهد بود؟ گفت: معلوم است اگر ببینم تاثیری ندارم خودم می روم و احتیاجی نیست باشگاه بگوید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 2041

به "تور ایتالیا ارزان: مذاکره باشگاه پدیده با مربی ایتالیایی، کوزین جانشین میثاقیان؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: مذاکره باشگاه پدیده با مربی ایتالیایی، کوزین جانشین میثاقیان؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید