شخصیت شناسی جالب از نحوه خوردن ساندویچ

به گزارش مسافرت رو، یک روش را از بین روش های زیر برای خوردن ساندویچ خود انتخاب کنید و سپس شخصیت خود را بشناسید.

شخصیت شناسی جالب از نحوه خوردن ساندویچ

به گزارش خبرنگاران، شناخت شخصیت برای هر کسی جالب است و برای شخصیت شناسی هم روش های مختلی وجود دارد، اما فکرش را می کردید که از روی ساندویچ هم بشود شخصیت افراد را پیش بینی کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با این تست شخصیت جالب آشنا شوید.

کدام یک از روش های زیر را برای خوردن ساندویچ در نظر می گیرید؟

1- ساندویچ خود را به قطعات کوچک تر تقسیم می کنید؟

2- ساندویچ خود را دو لقمه می کنید؟

3- ساندویچ خود را آرام و با اشتهایی وصف ناپذیر می خورید؟

4- ساندویچ خود را نصف نموده و به جای مانده را در بشقاب می گذارید؟

5- ساندویچ خود را کاملاْ باز نموده و محتویات آن را تنها با تکه ای نان می خورید؟..

1. چنانچه ساندویچ خود را به قطعات کوچک تر تقسیم می کنید: فردی منظم، حساس، دقیق و عاطفی هستید. در واقع نظم در زندگی شما حرف اول را می زند. دیگران به خوبی می دانند که از چه جایگاهی باید با شما وارد سخن شوند. گذشت شما در زمینه های مختلف زبانزد خاص و عام است. صبر و استقامت از دیگر ویژگی های شماست. دیگران برای انجام کار ها و برطرف احتیاج های روزمره خود روی شما حساب می نمایند.

2. چنانچه ساندویچ خود را دو لقمه می کنید: شما ظاهراً فردی عجول و نسبتاً خشن بوده و این خصوصیت، راحتی در غذا خوردن را هم نشان می دهد. ظاهراً خیلی از خودتان مطمئن هستید و می توان گفت که در بیشتر اوقات به خاطر عجول بودن تان بدون مشورت با دیگران تصمیم می گیرید که در بسیاری از موارد عواقب آن را هم متحمل می شوید.

معمولاً شما فرصت رسیدگی به حرف و سخن دیگران و یا حتی خود را ندارید، که این هم ناشی از همان عجول بودن ذاتی شماست.

3. چنانچه ساندویچ خود را آرام و با اشتهایی وصف ناپذیر می خورید: به راحتی با دیگران دوست می شوید و خوشرو و دست و دلباز هستید و به رای و نظر فرد مقابل احترام می گذارید و از درگیر شدن با اطرافیان پرهیز می کنید، آرامش خاصی دارید و دیگران از بودن در کنار شما احساس لذت می نمایند.

4. چنانچه ساندویچ خود را نصف نموده و به جای مانده را در بشقاب می گذارید: آینده نگری و نگاهی به فردا داشتن از ویژگی های شخصیتی شماست. در هر زمینه ای و برای اقدام در خصوص هر مسئله ابتدا به عواقب آن اندیشیده و با مروری به آینده حال را برنامه ریزی می کنید. مصمم و هوشیار هستید و نسنجیده حرف نمی زنید. دیر با کسی دوست می شوید، اما دوستی هایتان پایدار است.

5. چنانچه ساندویچ خود را کاملا باز نموده و محتویات آن را تنها با تکه ای نان می خورید: شخصیتی قابل احترام دارید. سعی می کنید هیچ گاه در پی کار های بی فایده نروید. نگاه گیرا و نافذ شما می تواند مخالفانتان را به سرعت سر جای خودشان بنشاند.

بخش بسیار قوی و ممتاز شخصیت شما آن است که قادرید از جنبه های ناچیز و مادی فراتر رفته و ماورای آن ها را هم ببینید. انرژی شما برای یافتن دوستان تازه و کم نظیر هم مثال زدنی است. در حل مسائل بسیار ماهر و زبر دست بوده و عاشق رقابت سالم با دیگران هستید.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1889

به "شخصیت شناسی جالب از نحوه خوردن ساندویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی جالب از نحوه خوردن ساندویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید