ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو افتتاح شد

به گزارش مسافرت رو، ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو، در آستانه میلاد با سعادت پیامبر بزرگ الشان اسلام و امام جعفر صادق (ع)، روز گذشته با حضور معاون توسعه سازمانی، جمعی از مدیران ستاد و تنی چند از مقامات و نمایندگان استان، به میزبانی مدیر و پرسنل این شعبه افتتاح شد.

ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو افتتاح شد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو، در شروع این مراسم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی همراه بود، حامد نجفی مدیرشعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو با عرض خیر مقدم به حضار، مراتب تشکر و قدردانی خود را از حمایت و پشتیبانی مدیر عامل و معاون توسعه سازمانی ابراز داشت.

افتتاح 4 شعبه، به زودی

در ادامه معاون توسعه سازمانی بیمه تجارت نو گفت: حسب دستور و تاکید مدیر عامل، خرید و تجهیز ساختمان در هر استان از هدف گذاری های مهم این مجموعه است که امروز در آستانه ولادت پر خیر و برکت خورشید آسمان نبوت و میلاد امام صادق (ع)، شاهد به ثمر رسیدن آن در استان مرکزی هستیم.

ابراهیم غلامی خبر از آن داد که ، با اتمام تجهیز ساختمان های خریداری شده در استان های بوشهر، خراسان رضوی و تهران، 4 شعبه دیگر به زودی افتتاح خواهد شد.

وی با آرزوی توفیقات روز افزون برای مدیر و پرسنل شعبه استان مرکزی، آینده این مجموعه را درخشان توصیف کرد.

کسب موفقیت در حلقه همدلی و همراهی

همچنین مدیر امور شعب و نمایندگان ارقام به دست آمده در فروش مستقیم و بودجه پیش بینی شده، توسط مدیریت شعبه استان مرکزی و نمایندگان را به استانداردهای صنعت بیمه بسیار نزدیک اعلام نموده و اضافه نمود: در 6 ماهه اول امسال، این شعبه توانسته 138 درصد از بودجه پیش بینی شده را محقق کند که رقم قابل توجهی است.

قاسم قشقاوی، حصول نتایج فوق را ناشی از همدلی و همراهی خانواده عظیم بیمه تجارت نو دانست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1363

به "ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان جدید شعبه استان مرکزی بیمه تجارت نو افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید