ملاقات سلطانی فر با روسای 4 فدراسیون ورزشی

به گزارش مسافرت رو، وزیر ورزش و جوانان با روسای چهار فدراسیون ملاقات و گفت وگو کرد.

ملاقات سلطانی فر با روسای 4 فدراسیون ورزشی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در ملاقاتهای جداگانه با روسای فدراسیون های والیبال، سه گانه، تنیس روی میز و ورزش های جانبازان و معلولین ، با تاکید بر برنامه محوری با هدف آماده سازی ورزشکاران برای حضور در رویدادهای پیش رو از جمله المپیک و پارالمپیک 2020 گفت: حضور مقتدرانه در آوردگاه المپیک و پارالمپیک با هدف افتخار آفرینی برای ایران عزیز باید به عنوان یک هدف مهم مورد توجه تمامی مسئولان در فدراسیون ها و ورزشکاران قرار بگیرد.

سلطانی فر در ملاقات با داورزنی رئیس فدراسیون والیبال عنوان نمود: با تدوین برنامه و اجرای دقیق آن، حضور قدرتمند والیبالیست های کشورمان در آوردگاه المپیک و پارالمپیک باید مورد تاکید قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به صندلی والیبال ایران در رده بندی های بین المللی، خواهان حفظ موفقیت ها و ارتقای این صندلی ها با حضور در میادین مهم بین المللی شد.

همچنین در ملاقات مهرداد علیقارداشی رییسرئیس فدراسیون تنیس روی میز با وزیر ورزش و جوانان ،گزارشی از عملکرد ورزشکاران این رشته ارائه شد. سلطانی فر با اشاره به موفقیت های اخیر ملی پوشان این رشته گفت: باید کوشش کنیم ضمن استعداد یابی ،برنامه ریزی دقیقی برای آموزش و پرورش استعدادهای این رشته داشته و انشاالله سهمیه ها بیشتری کسب کنیم. المپیک، آوردگاه عظیم نخبگان،در رشته های مختلف ورزشی است که باید یاری کنیم نمایندگان کشورمان در این رشته بتوانند به صندلی خوبی برسند.

در ادامه علیقارداشی، موفقیت های کسب شده توسط ملی پوشان این رشته در عرصه های جهانی را حاصل حمایت های وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت : نگاه ویژه جنابعالی به رشته های مدال آور ، انگیزه کوشش بیشتر در میان خانواده تنیس روی میز را دوچندان نموده است.

در ادامه ملاقاتهای روسای فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و جوانان طی امروز و روز گذشته، سلطانی فر با محمد شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ملاقات و در مورد آخرین شرایط ورزشکاران این رشته گفت وگو کردند.

در این نشست وزیر ورزش و جوانان ، ضمن قدردانی از افتخارآفرینی های ورزشکاران معلول وجانباز کشورمان عنوان نمود: همت عالی این عزیزان بارها و بارها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در رویدادهای مهم ورزشی به اهتزار دراورده که نقطه عطف این موفقیتها بازی های پاراسیایی جاکارتا است که نباید به سادگی از آن گذشت.

وی تاکید نمود: در آستانه المپیک و پارالمپیک توکیو باید کوشش کنیم این افتخارات توسط ورزشکاران کشورمان در این رویداد مهم تکرار گردد؛ چرا که معتقدم این انگیزه در بین ورزشکاران کشورمان به ویژه ملی پوشان معلول و جانباز وجود دارد.

در ادامه اسبقیان دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان برای تسریع واکسیناسیون ورزشکاران این رشته را مورد تقدیر قرار داد.

همچنین در ملاقات رییس فدراسیون ورزش سه گانه با وزیر ورزش و جوانان،گودرزی از برنامه های جاری فدراسیون در جهت کسب سهمیه المپیک ارائه گزارش کرد. سلطانی فر همچنین ضمن قدردانی از کوشش های اجرا شده در جهت توسعه این رشته ورزشی، خواهان حضور قدرتمند ورزشکاران برای کسب موفقیت در میادین بین المللی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1648

به "ملاقات سلطانی فر با روسای 4 فدراسیون ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات سلطانی فر با روسای 4 فدراسیون ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید