داور معروف فوتبال مجری شد

به گزارش مسافرت رو، برنامه محوطه تبادل نظر همزمان با آغاز فصل تازه با اجرای علی خسروی از داوران پیشکسوت فوتبال روی آنتن شبکه رادیویی ورزش می رود.

داور معروف فوتبال مجری شد

به گزارش خبرنگاران، برنامه محوطه تبادل نظر کاری از گروه ورزش و تفریحات شبکه رادیویی ورزش است. این برنامه از ابتدای فصل پاییز در عصرهای آدینه از ساعت 17 پخش می گردد.

مریم رستمی، مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش اظهار کرد: این برنامه تولیدی با رویکرد تفریح، تفریحی و آموزشی و به گونه ای متفاوت خاطره گویی با اهالی ورزش خواهد بود. نام برنامه برگرفته از شخصیت مجری برنامه آقای علی خسروی از داوران پیشکسوت فوتبال است؛ چرا که سال ها در محوطه جریمه داوری نموده و در حال حاضر وارد محوطه تبادل نظر شده است.

رستمی ادامه داد: علاوه بر ثبت خاطرات مهمانان برنامه، ایجاد یک فضای مفرح و در عین حال آموزنده از خاطرات و تجربیات پیشکسوتان در میادین ورزشی از جمله روینمودهای برنامه به شمار می رود.

او بعلاوه اعلام نمود: یکی از کمبودهای ما در رادیو ورزش طراحی برنامه های تبادل نظر محور در قالب تفریح و تفریحی و با هدف آموزشی است. این برنامه را به صورت فصلی آماده کردیم که اگر احتیاج مخاطب تامین شد، آن را ادامه دهیم.

محسن افضلی، تهیه کننده برنامه بیان نمود: در محوطه تبادل نظر قرار است با اهالی ورزش گپ و گفت صمیمانه و متفاوتی داشته باشیم. نگاهی به زوایای پنهان زندگی آنان، مسائل شخصی و روزمره، اوضاع و احوال خانواده و موارد ورزشی که اگر به عنوان نقطه قوت و یا ضعف آن چهره بوده و کمتر کسی به آن پرداخته، ما بتوانیم مطرح کنیم تا برای مستمعین جذابیت داشته باشد.

او با اشاره به حضور علی خسروی به عنوان مجری برنامه گفت: فکر می کنم حضور آقای خسروی با توجه به ویژگی های شخصی او بتواند نظر مخاطبان را جلب کند. صراحت لهجه، شیوایی سخن و بعلاوه حضور چندساله او در دل ورزش و داوری باعث در جریان بودن همان زوایای پنهان میهمانان می گردد و این موضوع یاری شایانی به کسب رضایت مستمعین می نماید. از نظر من نکاتی که از میهمانان مطرح می نماید برای مخاطب شنیدنی است.

علی خسروی داور پیشکسوت فوتبال و مجری این برنامه مطرح نمود: حدود 30 سال در عرصه بین المللی داوری با 100 قضاوت فعالیت داشتم. فکر می کنم این اتفاق یک نقطه عطفی در برنامه های تبادل نظر محور رادیویی باشد؛ چرا که خاطرات مشترکی با ورزشکاران رشته های مختلف دارم. حس بسیار خوبی دارم و با انرژی این کار را انجام می دهم و همه تلاشم این است که این حس و هیجان را به مستمع و میهمان برنامه منتقل کنم.

او ادامه داد: من دو سال مجری برنامه شب های فوتبالی بودم و حدود 25 سال است کارشناس صدا و سیما و مخصوصا سیما هستم. به همین دلیل کار در رادیو و تلویزیون برای من راحت است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مهر 1401 بروزرسانی: 3 مهر 1401 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 2209

به "داور معروف فوتبال مجری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور معروف فوتبال مجری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید