مجذوب کنندهیت بیشتر چشم با این آرایش مجذوب کننده

به گزارش مسافرت رو، اگر همیشه برای داشتن چشم های درشت خیال بافی می کنید، باید بدانید دعاهای شما جواب داده است!

مجذوب کنندهیت بیشتر چشم با این آرایش مجذوب کننده

چشمان بزرگ تر با آرایش چشم یکی از ترفندهایی است که در زیبایی شما تاثیر زیادی دارد. برخی از ترفندهای ساده آرایشی می توانند چشم های شما را درشت تر از آنچه که هست، نشان دهند. پس بهتر است با اطلاع از راهکارهای آرایش حرفه ای بدانید که کدام آرایش چشم باعث درشت شدن آن می شود. با ما در خبرنگاران همراه باشید.

چشمان بزرگ تر با آرایش چشم

مدل دادن ابروها

ابروهای فرم داده شده معجزه می کنند و باعث می شوند چشم های شما باز و درشت تر به نظر برسند. پس از قلم نیاندازید که ابروهای خود را شانه کنید تا مرتب و فرم داده شده باشند. حال قسمت های خالی و کم پشت ابروها را با مداد ابرو پر کنید. همچنین می توانید از ژل مخصوص برای ثابت نگه داشتن موهای ابرو استفاده کنید. در نهایت هم با استفاده از کانسیلر در زیر ابرو آن را برجسته تر کنید. اگر به این دست از مطالب علاقه دارید، مطلب گونه های خود را در خانه برجسته کنید را بخوانید.

استفاده از هایلایتر

اگر چشمان ریزی دارید، یک هایلایتر می تواند ناجی شما باشد و در مدل آرایش چشم به شما کمک کند. همه کاری که باید انجام داد این است که یک هایلایتر براق بردارید و کمی از آن را زیر چشمان خود بکشید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که این مرحله باید بعد از استفاده از کانسیلر، زیر چشم کشیده شود. این ترفند ساده باعث می شود چشمان شما بزرگ تر و روشن تر به نظر برسد.

خط چشم

اگر چشمان ریزی دارید و در زمان آرایش چشم، خط چشم را در تمام دور چشم می کشید، باید بدانید که این روش برای درشت کردن چشم با خط چشم اشتباه است. برای چشمان بزرگ تر با آرایش چشم باید استفاده از خط چشم را تنها در مژه های پایینی و زیر خط مژه محدود کنید. خط چشم مشکی را درون پلک پایینی نکشید چون باعث می شود چشم ها کوچک تر به نظر برسد.

مداد چشم سفید

حتما برای شما جالب است که بدانید استفاده از خط چشم یا مداد چشم سفید در گوشه داخلی چشم باعث می شود چشم ها درشت تر به نظر برسند. همچنین می توانید این مداد سفید را داخل پلک پایینی هم به کار ببرید تا چشم ها بازتر و البته درشت تر شوند.

فر کردن مژه

یکی از راه ها برای چشمان بزرگ تر با آرایش چشم، این است که مژه ها را با استفاده از فر مژه، فر کنید. برای استفاده از فر مژه دقت کنید که آن را در نزدیکی ریشه ها ببرید و سعی کنید مژه را از قسمت نزدیک پلک فر کنید. مژه را ابتدا فر کنید و سپس روی آن ریمل بزنید.

پیشنهاد مطالعه: همچنین می توانید مطلب سفید کردن پوست دست و پا با مراحلی ساده را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 13 آبان 1401 بروزرسانی: 13 آبان 1401 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 2228

به "مجذوب کنندهیت بیشتر چشم با این آرایش مجذوب کننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجذوب کنندهیت بیشتر چشم با این آرایش مجذوب کننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید