شرح وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی حضوری مدارس

به گزارش مسافرت رو، خبرنگاران : وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه باید کوشش کنیم مدارس را در آغاز سال تحصیلی آینده به صورت حضوری دایر کنیم، گفت: طبق وعده ای که ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت به ما داده اند قرار است در مرداد ماه واکسیناسیون معلمان انجام گردد و مطمئن هستم که این کار در مرداد ماه انجام می گردد.

شرح وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی حضوری مدارس

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی درباره آخرین شرایط واکسیناسیون معلمان و بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی تازه شرح داد و در این باره اظهار کرد: طبق وعده ای که ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت به ما داده اند قرار است در مرداد ماه واکسیناسیون معلمان انجام گردد و بنده مطمئن هستم که این کار در مرداد ماه انجام می گردد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه خبرهایی که می رسد حاکی از آن است که هم فراوری واکسن داخلی شتاب بیشتری گرفته و هم مقداری که از خارج تهیه نموده اند دارد وارد می گردد و به سرعت آهنگ واکسیناسیون در کشور سرعت می یابد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه باید کوشش کنیم مدارس را در شروع سال تحصیلی آینده به صورت حضوری دایر کنیم گفت: چیزهایی که به دلیل غیرحضوری بودن مدارس از دست می دهیم زیاد است. آفت ها و آسیب هایی که به دانش آموزان وارد و آینده آنها را در معرض خطر قرار می دهد اقتضا می نماید آنها بیش از این از مدرسه دور نباشند.

وی ادامه داد: تقریبا از اسفند98 تا کنون به صورت متناوب و نامنظم دانش آموزان در بعضی منطقه ها به مدرسه آمده اند و در بسیاری منطقه ها دیگر مدارس به طور کامل تعطیل بوده است. امیدواریم از مهرماه بتوانیم فعالیت آموزشی را به صورت حضوری شروع کنیم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1809

به "شرح وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی حضوری مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی حضوری مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید