تجلیل از خانواده معظم شهدای شاخص تکواندو استان کرمان

به گزارش مسافرت رو، پنجمین یادواره پانصد شهید تکواندو سراسر کشور و تجلیل از خانواده معظم شهدای تکواندو استان کرمان، روز پنجشنبه - 19 دی ماه با همکاری فدراسیون تکواندو و به میزبانی هیئت تکواندو استان کرمان برگزار می گردد.

تجلیل از خانواده معظم شهدای شاخص تکواندو استان کرمان

به گزارش مسافرت رو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پنجمین مراسم یادواره شهدای تکواندو سراسر کشور و تجلیل از خانواده معظم شهدای تکواندو کرمان با عنوان قهرمان ماندگار، با حضور خانواده شهدا و فرزندان رشیدشان و همچنین قهرمانان و خانواده تکواندو، ساعت 14:30 تا 17 روز پنجشنبه - 19 دی ماه به میزبانی هیئت تکواندو استان کرمان و درسالن آمفی تئاتر مرکز آموزشی - پژوهشی شهید باهنر برگزار خواهد شد تا یاد گل چهره های شهید و قهرمانان ماندگار تکواندو بیش از پیش گرامی داشته گردد.

در این مراسم از خانواده معظم شهدای تکواندوکار شاخص کرمان با عنوان قهرمان ماندگار تجلیل به عمل می آید.

لازم به ذکر است؛ اولین یادواره شهدای تکواندو کشور و تجلیل از شهدای شاخص این رشته ورزشی مهرماه سال 1394 برگزار گردید و از خانواده های 36 شهید شاخص تکواندو کشور تجلیل به عمل آمد؛ دومین یادواره و مراسم تجلیل از خانواده 15 شهید تکواندوکار مدافع حرم آذرماه سال 1395 انجام شد.

سومین مراسم نیز اسفندماه 1396 صورت گرفت و طی آن از 22 خانواده معظم شهدای تکواندو خوزستان تجلیل شد. همچنین چهارمین یادواره 30 بهمن ماه سال گذشته پیگیری شد و از خانواده معظم شهدای تکواندوکار شاخص اصفهان با عنوان قهرمان ماندگار تجلیل به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 800

به "تجلیل از خانواده معظم شهدای شاخص تکواندو استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از خانواده معظم شهدای شاخص تکواندو استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید