بازیگر نقش امام خمینی (ره) در سریال میرباقری

به گزارش مسافرت رو، تسنیم/ بازیگر نقش امام خمینی(ره) احتمالاً در اوایل سال 1400 با نقشی متفاوت جلوی دوربین داود میرباقری خواهد رفت، سریالی که از 20 هزار بازیگر بهره می برد.

بازیگر نقش امام خمینی (ره) در سریال میرباقری

شکرخدا گودرزی در نقش امام خمینی(ره) مورد توجه نهاده شد؛ نقش یکی از متولیان امامزاده صالح را در سریال صبح آخرین روز ایفا می نماید که فیلمبرداری این نقش به خاتمه رسیده است. سریالی که این روزها در تهران فیلمبرداری می گردد و او به تازگی به گروه پیوسته است. او همچنین ضمن تأکید بر سریال صبح آخرین روز که مجموعه ای درباره زندگی شهید شهریاری است به حضورش در سریال جدید داود میرباقری اشاره نمود.

این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم از حضورش در سریال سلمان فارسی داود میرباقری اطلاع داد و گفت: قرار بود سال جاری جلوی دوربین بروم اما هنوز به قصه نقش کلبی نرسیده است و محتمل است در اوایل سال 1400 این اتفاق بیفتد و جلوی دوربین داود میرباقری ظاهر شوم.

او با اشاره به نقش کلبی در سریال سلمان فارسی گفت: قرار است نقش کلبی را بازی کنم؛ تاجری که از اورشلیم، سلمان فارسی را تا حجاز می آورد و وسط راه، او را به یک یهودی می فروشد.

شکرخدا گودرزی البته این روزها در اثر جدید مسعود کیمیایی به نام خائن کشی هم حضور دارد که در روزهای خاتمهی فیلمبرداری واقع شده است.

سریال سلمان فارسی یکی از بزرگترین سریال های حال حاضر تلویزیون که این روزها در شاهرود به فیلمبرداری اش ادامه می دهد. کاری که از 20 هزار بازیگر بهره می برد و از سراسر کشور شناسایی شده اند و مرحله به مرحله جلوی دوربین داود میرباقری خواهند رفت. در کنار فرهاد اصلانی، محمدرضا هدایتی و بخشی از بازیگران دیگر، نام هشام رستم به عنوان بازیگر تونسی بیشتر به چشم می خورد. بازیگری که حضور در دنیای تصویر را در 40 سالگی و با حضور در یک تله فیلم ایتالیایی شروع کرد.

مهدی فقیه که این روزها در پروژه جشن سربرون مجتبی راعی هم به ایفای نقش می پردازد و قبلاً هم در سریال های تاریخی مثل ملک سلیمان از او نقش های شگرفی دیده ایم حالا در مقابل دوربین داود میرباقری هم در نقش جذامی ظاهر شده است.

این سریال در سه دوره تاریخی ایران باستان، بیزانس و رم جلوی دوربین می رود و در دو بخش کودکی سلمان تا رحلت پیامبر(ص) و بازگشت سلمان به مدائن طراحی شده است. پیش بینی می گردد فیلمبرداری این سریال الف ویژه حدود 5 سال طول بکشد. بازیگران ایرانی و خارجی از کشورهای یونان، مراکش، تونس و ... در آن بازی خواهند کرد.

منبع: همگردی
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1600

به "بازیگر نقش امام خمینی (ره) در سریال میرباقری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر نقش امام خمینی (ره) در سریال میرباقری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید