برای پرسپولیس فقط 4 هزار بلیت بازی با استقلال باقی مانده است

به گزارش مسافرت رو، علی اصغر انتظارخیر مسئول سامانه فروش الکترونیکی بلیت دربی گفت: استقبال هواداران پرسپولیس برای تماشای دربی بسیار زیاد بوده است. آنها تا صبح دیروز پنجشنبه و در کمتر از 24 ساعت، 25 هزار بلیت را خریداری کرده بودند.

برای پرسپولیس فقط 4 هزار بلیت بازی با استقلال باقی مانده است

وی افزود: تا ظهر امروز تقریبا سهمیه های پرسپولیس برای طبقه اول تکمیل شده و حدود 4 هزار بلیت برای جایگاه های این تیم باقی مانده بود. بخش اعظم این ظرفیت باقی مانده هم به طبقه دوم تعلق داشت.

انتظار خیر ادامه داد: هواداران دو تیم همچنین باید توجه داشته باشند سکوهایی که در سامانه فروش به رنگ خاکستری هستند، بخشی از ظرفیت در نظر گرفته شده برای هواداران دو تیم به حساب نمی آیند. طبق الزام ها و دستور العمل های ابلاغی برای این قسمت ها بلیتی فروخته نمی شود. از این رو هواداران نباید به این بخش مراجعه کنند. عدم امکان ورود آن ها به این بخش، مسئله ای از جانب سیستم نیست. بلکه تاکید می شود برای این قسمت ها بلیتی فروخته نمی شود.

وی در پایان افزود: تاکید می شود، هواداران فوتبال فقط پس از خرید بلیت از سامانه نسبت به حضور در ورزشگاه با پرینت خرید یا بارکد روی موبایل و کارت ملی راهی ورزشگاه شوند چرا که در خود ورزشگاه به هیچ وجه امکانی برای فروش بلیت دیده نشده است.

همچنین باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای خطاب به هوادارانش تاکید کرده است که بدون بلیت راهی ورزشگاه نشوند و تنها در صورتی برای تماشای این بازی به ورزشگاه آزادی بیایند که در خرید بلیت از طریق سامانه اعلام شده پیروز عمل کرده باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 515

به "برای پرسپولیس فقط 4 هزار بلیت بازی با استقلال باقی مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای پرسپولیس فقط 4 هزار بلیت بازی با استقلال باقی مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید