کیف قاپی زن و شوهر جوان

به گزارش مسافرت رو، زوج جوانی که به جرم کیف قاپی دستگیر شده اند، انگیزه شان را از این کار تأمین هزینه های زندگی عنوان نموده اند.

کیف قاپی زن و شوهر جوان

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران به نقل از شرق، سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران گفت: بیست وسوم تیر پرونده ای با موضوع کیف قاپی از زنی در کلانتری 140 باغ فیض تشکیل و با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

وی بیان کرد: مفاد پرونده حاکی از آن بود که شاکی در خیابان اشرفی اصفهانی در حال قدم زدن بود که مردی جوان از یک دستگاه خودروی تیبا پیاده شد، به سرعت به سمت او رفت و کیف دستی اش را که حاوی تلفن همراه و مبلغی وجه نقد به ارزش تقریبی 10 میلیون تومان بود، سرقت کرد و سریع با همان خودرو که راننده آن یک زن بود، فرار کرد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی ادامه داد: کارآگاهان دایره مبارزه با کیف قاپی پیروز شدند شماره پلاک خودروی سارقان را شناسایی نمایند. سپس معین شد مالک خودرو زنی به نام شهناز است. با نشان دادن تصویر شهناز به شاکی، او تأیید کرد این فرد همان راننده خودرو در روز سرقت است.

این مقام انتظامی توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی متهم دوم پرونده به نام حامد که همسر شهناز است، شناسایی شد و با هماهنگی های قضائی هر دو متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر شدند و ضمن اعتراف به سرقت از شاکی علت آن را تأمین هزینه های زندگی اعلام کردند.

سرهنگ اختیاری اضافه کرد: تحقیقات برای کشف زوایای پنهان پرونده و سرقت های احتمالی همچنان ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1484

به "کیف قاپی زن و شوهر جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیف قاپی زن و شوهر جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید