کیانی: هیچ تیمی سپاهان را برای قهرمانی به چالش نکشید، برای طلای بازی های آسیایی کوشش می کنم

به گزارش مسافرت رو، دارنده مدال نقره تالو بازی های آسیایی گفت: سپاهان در لیگ سال جاری بسیار قدرتمند در مسابقات حاضر شد و واقعاً هیچ تیمی ما را به چالش نکشید.

کیانی: هیچ تیمی سپاهان را برای قهرمانی به چالش نکشید، برای طلای بازی های آسیایی کوشش می کنم

زهرا کیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برگزاری رقابت های لیگ برتر ووشو و بازگشت دوباره به میادین ورزشی گفت: واقعا حس خیلی خوبی بود. حدود 2 سال است که مسابقات آسیایی و دنیای نداریم و برگزاری لیگ، سختی عدم حضور در مسابقات را کم می نماید و باعث می گردد تا حدی دوباره مسابقه را تجربه کنیم. اینکه فاصله برگزاری لیگ کمتر از یک سال بود هم خیلی خوب بود و اگر لیگ در سال دو بار برگزار می شد، واقعاً عالی بود.

وی در مورد چهارمین قهرمانی پیاپی تیم فولاد مبارکه سپاهان گفت: بزرگترین و زیباترین حُسن برگزاری لیگ، تیمی بودن آن است. در این شرایط وقتی نتیجه ای کسب می گردد هم تیمی است و قهرمانی به صورت انفرادی نیست و باعث خوشحالی گروهی می گردد. در لیگ سال جاری سپاهان خیلی مقتدر در لیگ شرکت کرد و واقعاً این باشگاه از لحاظ امکانات چیزی برای بازیکنان کم نگذاشت. قبل از حضور در لیگ اردوی 10 روزه داشتیم که خیلی خوب بود. حضور استاد معماری و نوری به نام سرمربی و مربی در بخش تالو اتفاق خیلی خوبی بود و باید از زحمات آنها تشکر کنم.

دارنده مدال نقره بازی های آسیایی 2018 در پاسخ به این سوال که سپاهان در راه قهرمانی با چالش روبرو شد یا خیر، نام کرد: واقعاً هیچ تیمی ما را به چالش نکشید. تیم ما خیلی قدرتمند بود و نمی توانستیم حس کنیم با تیمی رقابت تنگاتنگی داریم. بچه ها هم با توجه به اینکه از قهرمانی مطمئن بودند با انگیزه بیشتری در لیگ حضور پیدا کردند و هیچ استرسی نداشتند. در اجرای فرم دوم وقتی متوجه شدم قهرمانی تیم مسجل است، خیلی ریلکس و بدون استرس فرم خود را اجرا کردم.

کیانی در مورد حضور چهره های تازه در بخش تالو گفت: در حال حاضر بازیکنان جوانان می تواند در بزرگسالان شرکت نمایند و خیلی از بازیکنان جوان در مسابقات حضور داشتند. اتفاقی که باعث رشد استعدادهای تازه خود شد تا در آینده جانشین استعدادهای تالوی ما باشند. در کل برگزاری لیگ خیلی یاری می نماید و برای بچه های جوان باعث انگیزه خواهد شد تا خود را با قهرمانان تالو محک بزند.

وی با اشاره به اهمیت بازی های آسیایی برای رشته ووشو یادآور شد: بازی های آسیایی در ووشو مهمترین رویداد است. کمتر از یک سال تا این مسابقات فرصت داریم. برای کسی که دنبال مدال این مسابقات باشد، یک سال فرصت خیلی زیادی نیست. باید هر چه زودتر تمرینات را شروع کنیم تا در فضای تمرین اردویی تمرینات خود را انجام دهیم. حضور قهرمانان خوب در کنار هم باعث رقابت و ایجاد جو تمرینی بهتر خواهد شد.

دارنده یک مدال نقره و دو مدال برنز دنیا در مورد زمان برگزاری اردوها گفت: مسابقات قهرمانی کشور قرار است در آذرماه برگزار گردد، اما هنوز زمان شروع اردوها تعیین نیست.

کیانی در مورد فرم های حاضر در بازی های آسیایی گفت: بازی های آسیایی مانند مسابقات دنیای و آسیایی نیست و فرم ها محدود است. ورزشکاران یا امکان حضور در دو فرم ترکیبی را خواهند داشت یا می توانند فرم چانگ چوان را اجرا نمایند. در هر صورت امکان کسب یک مدال بیشتر وجود ندارد. هنوز تعیین نیست در کدام فرم شرکت کنم، اما قول می دهم با آمادگی بیشتری در بازی های آسیایی حاضر شوم و تمام تلاشم را برای کسب مدال طلا انجام خواهم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1885

به "کیانی: هیچ تیمی سپاهان را برای قهرمانی به چالش نکشید، برای طلای بازی های آسیایی کوشش می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیانی: هیچ تیمی سپاهان را برای قهرمانی به چالش نکشید، برای طلای بازی های آسیایی کوشش می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید