پارک اسکان مسافر در شهر مارگون احداث می گردد

به گزارش مسافرت رو، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از فراهم شدن مقدمات ایجاد پارک اسکان مسافر در شهر مارگون اطلاع داد.

پارک اسکان مسافر در شهر مارگون احداث می گردد

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، کیامرث حاجی زاده روز شنبه25 بهمن ماه 99 در بازدید از پروژه های عمرانی با اشاره به ظرفیت های بسیار زیاد شهرستان مارگون در زمینه های مختلف از جمله گردشگری، اظهار کرد: با ایجاد زیرساخت ها گردشگری مقدمات توسعه در این شهرستان فراهم می گردد.

او اضافه کرد: براساس توافق با دو دستگاه اجرایی منابع طبیعی و میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان زمین مورد احتیاج برای ایجاد پارک اسکان شهر مارگون تعیین شده است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تأمین اعتبار مورد احتیاج برای این طرح گردشگری اشاره نمود و گفت: عملیات اجرایی این پروژه رفاهی و تفریحی به زودی شروع می گردد.

بخش مارگون که تا پیش از این از توابع شهرستان بویراحمد محسوب می شد به استناد ماده 13 قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری مصوب سال 1368 به پیشنهاد وزارت کشور و با تصویب هیئت دولت در دی ماه 1398 به شهرستان ارتقا پیدا کرد.

شهرستان جدید مارگون با جمعیتی حدود 21هزار نفر در فاصله ای حدود 60 کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. حدود 17هزار نفر از جمیعت این شهرستان جدید روستایی و بالای 3هزار و 500 نفر از جمعیت شهری است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1568

به "پارک اسکان مسافر در شهر مارگون احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک اسکان مسافر در شهر مارگون احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید