واکنش رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای به کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مسافرت رو، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای فوتبال ایران نسبت کاهش سهیمه ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

واکنش رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای به کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا

سهیل مهدی, رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره کاهش سهمیه مستقیم باشگاه های ایرانی به 2+2 برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا, گفت: در این باره هنوز اطلاع دقیقی ندارم و این موضوع را فقط از رسانه ها شنیده ام, چون هنوز هیچ اطلاعیه جدیدی در این باره به ما ارسال نشده است. هنوز بخشنامه مسابقات ارسال نشده و ممکن است این موضوع که سهمیه ایران برای لیگ قهرمانان آسیا 2+2 شده است, نهایی نشده باشد.

وی درباره اینکه پیش از این گفته شده بود سهمیه ایران 3+1 خواهد بود, بیان کرد: فاکتور های زیادی است که در این امتیاز بندی دخیل است. شاید تغییر رنکینگ باشگاه ها و احتمالاً بحث عدم دریافت مجوز حرفه ای بسیاری از باشگاه های ایرانی موجب گردد تا سهمیه مستقیم فوتبال ایران در آسیا کمتر گردد, اما باید بگویم هنوز چیزی قطعی نشده است و باید منتظر نامه رسمی از سوی AFC باشیم. بهتر است در این باره از کمیته روابط بین الملل سؤال کنید که آیا نامه ای به فدراسیون در این خصوص صادر شده یا خیر.

به گزارش خبرنگاران در صورت قطعی بودن سهیمه 2+2 فوتبال ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا, تیم های سایپا و ذوب آهن برای حضور در لیگ قهرمانان ابتدا باید در مرحله پلی آف با حریفانشان به رقابت بپردازند. تیم های پرسپولیس و استقلال نیز مستقیماً مجوز حضور در لیگ قهرمانان را کسب خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 153

به "واکنش رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای به کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای به کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید