اخبار ضد و نقیض رسانه های آسیایی از لیگ قهرمانان

به گزارش مسافرت رو، به گزارش خبرنگاران، با شیوع و گسترش ویروس کرونا در کشورهای مختلف آسیایی از جمله چین، کره جنوبی، ژاپن، ایران و برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بحث برای برگزاری یا عدم برگزاری لیگ قهرمانان آسیا بالا گرفته است.

اخبار ضد و نقیض رسانه های آسیایی از لیگ قهرمانان

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

طبق ادعای رسانه های عربستان قرار بود کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته در این ارتباط تصمیم لازم را بگیرد. برخی از همین رسانه ها به نقل از ویندزور جان دبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا مدعی شدند که مسابقات لیگ قهرمانان لغو نمی گردد و ممکن است تاریخ چند مسابقه جابجا گردد.

با این حال کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز به صورت رسمی چیزی را اعلام ننموده تا شائبات نسبت به تصمیم نهایی این نهاد باقی بماند.

شبکه الشارجه الریاضیه به نقل از یک منبع مطلع اظهار داشت که مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا به وسیله ایمیل به این توافق دست یافته اند که لیگ قهرمانان آسیا به خاطر ویروس کرونا برگزار نخواهد شد: مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در رایزنی های ایمیلی خود، بر عدم برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا، توافق کردند.

طبق توافق مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا احتمال تعویق بازی های یک یا دو هفته از لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد و اگر شرایط از شرایط کنونی خطرناک تر گردد، این احتمال نیز وجود دارد که لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 لغو گردد.

پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 هستند؛ رقابت هایی که فقط دو هفته از مرحله گروهی آن سپری شده و در ارتباط با برگزاری سایر مسابقات ابهامات زیادی وجود دارد. از یک طرف به خاطر شیوع کرونا و بحث سلامت فردی بازیکنان و تماشاگران کنفدراسیون آسیا موظف به تعطیل کردن رقابت ها است و از سوی دیگر بحث اسپانسرها و درآمدهای AFC از لیگ قهرمانان، تردیدهایی را برای لغو آن ایجاد نموده است. این در حالی است که تیم های ایرانی علاوه بر این مسائل، برای تهیه بلیت و سفر به کشورهای دیگر هم دچار مشکل شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 860

به "اخبار ضد و نقیض رسانه های آسیایی از لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخبار ضد و نقیض رسانه های آسیایی از لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید