فیلم جاودانگان تاثیر بزرگی بر آینده دنیای مارول خواهد گذاشت

به گزارش مسافرت رو، کلویی ژائو کارگردان فیلم جاودانگان تاثیر این فیلم بر آینده دنیای سینمایی مارول را بسیار می داند. با اکران فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه در سینماها، توجهات به آرامی به فیلم بعدی در فهرست اکران مارول یعنی جاودانگان که یکی از مورد انتظارترین فیلم های پاییز است معطوف می شود.

فیلم جاودانگان تاثیر بزرگی بر آینده دنیای مارول خواهد گذاشت

این فیلم مانند شانگ چی گروهی تازه و متنوع از ابرقهرمانان را که برای ایفای نقش در دنیای پس از انتقام جویان: پایان بازی آماده بازی هستند، به دنیای مارول معرفی می کند.

  • چه کسی در انتقام جویان: پایان بازی جلوی مداخله جاودانگان را گرفت؟

  • انتقام جویان: پایان بازی چطور مقدمات فیلم جاودانگان را فراهم کرد؟

  • از جاودانگان مارول تا جنگجویان کوهستان؛ بهترین های هنر و سینما

پس از اتمام تولید فیلم جاودانگان، فیلم تازه کلویی ژائو به نام خانه بدوش ها (Nomadland) در دو نام بهترین فیلم و بهترین کارگردانی برنده جوایز مرنام اسکار سال گذشته شده و این موضوع باعث تشدید انتظارها برای ورود وی به دنیای مارول شده است. تیم ابرقهرمانی جاودانگان با ترکیبی از سوپراستارها به رهبری سلما هایک در نقش آجاک و آنجلینا جولی در نقش تنا و بازیگران کمتر شناخته شده مانند لیا مک هیو در نقش اسپرایت و لارن ریدالف در نقش ماکاری است. از دیگر ستارگان فیلم می توان به ریچارد مدن در نقش ایکاری، جما چان در نقش سرسی، بری کیوگان در نقش درایگ، کمیل نانجیانی در نقش کینگو، برایان تایری هنری در نقش پاستوس و دان لی در نقش گیلگمش اشاره کرد. کیت هرینگتون در نقش دان ویتمن و عشق زمینی شخصیت سرسی بازی می کند.

کلویی ژائو در مصاحبه ای با نشریه توتال فیلم گفت: جاودانگان با اینکه فیلمی مستقل است، اما تاثیر مهمی بر آینده دنیای سینمایی مارول خواهد داشت. اگرچه ژائو و بازیگران فیلم در مورد نحوه تاثیر جاودانگان بر دنیای مارول شرح چندانی ندادند اما ریچارد مدن در جمله ای طنز گفت: اگر چیزی بگویم تک تیراندازان مارول مرا هدف خواهند گرفت. شرح گفته های ژائو در مورد تاثیر فیلم بر دنیای مارول را در زیر را بخوانید:

فکر می کنم فیلم یک نام مستقل است. با اتفاقات فیلم تاثیر بسیار زیادی بر آینده دنیای مارول خواهیم گذاشت. به نام یک طرفدار واقعا برای من لذت بخش است و هیجان زیادی دارم!

با توجه به این که جاودانگان امکان تاثیرگذاری زیادی بر آینده مارول دارد، باز هم هرگونه حدس و گمان برای پی بردن به منظور ژائو مبنی بر اثر گذاری فیلم خیلی سخت است، این فیلم نژاد بیگانه جاودانه ای را معرفی می کند که از طریق گروه سلستیال ایجاد شده و هزاران سال است بر روی زمین زندگی می کنند. آن ها دستور دارند که هرگز در هیچ امری مداخله نکنند مگر این که گروه شرور دویانت در آن دخیل باشند. بازگشت ناگهانی نیمی از جمعیت زمین در جریان فیلم انتقام جویان: پایان بازی انرژی لازم برای بازگشت گروه شیطانی دویانت را فراهم کرده است.

اگر گروه دویانت در طول وقایع فیلم شکست نخورند، احتمالا بعدها تهدید بیشتری ایجاد خواهند کرد. درحالی که انتظار می رود موضوع اصلی فیلم تقابل جاودانگان و همتایان شیطانی آن ها باشد، اما در واقع زمینه ای برای ورود جهش یافته گان به دنیای مارول را فراهم می کند. در کتاب های کمیک، گروه سلستیال ژن ایکس را مهندسی کرده و باعث ایجاد جهش یافته گان شده اند. تاثیر واقعی جاودانگان بر آینده دنیای مارول با اکران فیلم در پنجم ماه نوامبر میلادی مشخص خواهد شد.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1864

به "فیلم جاودانگان تاثیر بزرگی بر آینده دنیای مارول خواهد گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم جاودانگان تاثیر بزرگی بر آینده دنیای مارول خواهد گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید