فرانسوی ها پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند

به گزارش مسافرت رو، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکای نیوز، معترضان فرانسوی در ادامه اعتراضات خود علیه سیاست های دولت، پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند.

فرانسوی ها پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به آتش کشیدن پرچم اتحادیه اروپا در جریان اعتراضاتی انجام شده که از هفته گذشته همراه با اعتصاب سراسری در فرانسه شروع شد و هدف آن مخالفت و لغو طرح بازنشستگی دولت ماکرون است.

این نخستین بار نیست که پرچم اتحادیه اروپا در جریان اعتراضات فرانسه به آتش کشیده می گردد و در ماه های گذشته نیز آتش زدن پرچم اروپا در اعتراضات جلیقه زردها تکرار شده بود، اما اعتراضات فعلی فراتر از معترضان جلیقه زرد است و در آن اتحادیه های کارگری و اصناف مختلف شغلی نیز حضور دارند.

دولت فرانسه با ناکارآمد عنوان کردن سیستم بازنشستگی فعلی، اعلام نموده است که در نظر دارد تا سیستمی ساده طراحی کند تا در آن همه مستمری بگیران از حقوق برابر برخوردار باشند، اما این طرح با مخالفت ها و نقدها گسترده در این کشور روبرو شده است.

موج اعتصاب اخیر در فرانسه که همراه با اعتراضات در لیون و مارسی نیز بوده است، بزرگترین اعتراض در فرانسه از زمان شکل گیری جنبش جلیقه زردها در سال گذشته به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 650

به "فرانسوی ها پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانسوی ها پرچم اتحادیه اروپا را به آتش کشیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید