فتح الله زاده: پیگیری مسائل اقتصادی از اولویت هایم است

به گزارش مسافرت رو، مدیرعامل استقلال می گوید آرزو می کنم استقلال امروز آلومینیوم را شکست دهد و 3 امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

فتح الله زاده: پیگیری مسائل اقتصادی از اولویت هایم است

علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در تبادل نظر با رسانه رسمی باشگاه، با اشاره به سفر خود به جزیره کیش، اظهار کرد: سفر بسیار خوب و پرباری همراه با تعدادی از مسئولان باشگاه داشتیم و جلسات خوبی برگزار گردید از جمله صحبت های بسیار کارگشا و مثبت با آقای دکتر قربان زاده ریاست محترم سازمان خصوصی سازی و جلسات دیگری که در راستای بهبود کار باشگاه بوده و توضیحات آن ها به زودی اعلام می گردد.

وی اضافه نمود: با وجود این که در سفر کاری بودم، اما از پیگیری تیم و روند آماده سازی برای مسابقه روز آدینه هم غافل نبودم. طبق صحبت با سرمربی محترم، پس از مسابقه امروز و در اولین فرصت کنار تیم خواهم بود و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان صحبت می کنم. آرزو می کنم استقلال امروز آلومینیوم را شکست دهد و 3 امتیاز ارزشمند را به دست بیاورد، زیرا توانایی و شایستگی این کار را دارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: پیگیر مسایل اقتصادی، بدهی های باشگاه و پرداخت مطالبات بازیکنان هم هستم و این یکی از اولویت های من است. از مسئول امور اقتصادی هم خواسته ام قرارداد ها و مقدار پرداختی های تیم را آماده کند تا هرچه سریعتر موضوع پرداخت را انجام دهیم که بازیکنان دغدغه ای از این بابت نداشته باشند.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 مهر 1401 بروزرسانی: 29 مهر 1401 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 2222

به "فتح الله زاده: پیگیری مسائل اقتصادی از اولویت هایم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: پیگیری مسائل اقتصادی از اولویت هایم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید