شوخی های جدی تد کوهن منتشر شد

به گزارش مسافرت رو، تد کوهن یک مقاله نویس اصیل و گیرا بود که به خاطر هوش پیگیر، جذابیت و حسی عمیق برای زندگی مشهور بود. ازنظر کوهن، نوشتن روشی از اکتشاف بود و همچنین بزرگداشت، عمق و پیچیدگی اشیاء توسط بیشتر فلاسفه و زیبایی شناسان حرفه ای مغفول مانده بود اما نه توسط بیشتر مردم. کوهن چه در مورد قواعد بیس بال می نوشت، یا رانندگی، یا انتقاد سوم کانت؛ در مورد هیچکاک، سرامیک یا لطیفه، اثبات کرد که اگر شما دنیا را با توجهی سردرگم اما صادقانه مطالعه کنید، کمابیش در هرجایی می توانید چیزی را برای فلسفه بافی در موردش بیابید.

شوخی های جدی تد کوهن منتشر شد

این مجموعه که توسط فیلسوف دانیل هرویتز ویرایش و معرفی گردیده است، برخی از بهترین کارهای کوهن را برای دریافت سبکی منحصربه فرد گرد هم آورده است که کوهن را به عنوان یکی از محبوب ترین فلاسفه نسل خودش تبدیل نموده است. در میان نقطه نظرات، توجه ها، و واکنش های خنده دار در مورد فیلم ها، ورزش، هنر، زبان و زندگی، در اینجا مقالات کلاسیک کوهن در مورد استعاره و مقاله برنده جایزه پوشکارت او در مورد بیس بال، همراه با خاطرات، تخیل و حتی شعر یافت می گردد.

این شوخی های جدی که پر از نوآوری های روح آزاد او هستند، می تواند در خانه و خارج از کابین ثوریو در آب های دریاچه والدن باشد، زیرا که آن ها اینجا هستند و اثبات می نمایند که هوش، حسی است و طنز خوب هم می تواند جایی در مکتوبات فلسفی داشته باشد.

این اثر در 240 صفحه توسط انتشارات دانشگاه شیکاگو در سال 2018 منتشر گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 86

به "شوخی های جدی تد کوهن منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی های جدی تد کوهن منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید