سعیدی: روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم

به گزارش مسافرت رو، نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره موافقت مجلس با بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی بر اساس اصل 85 قانون اساسی گفت: از محضر ملت بزرگ ایران عذرخواهی می کنم، امروز روز خوبی برای مجلس نبود.

سعیدی: روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم

به گزارش ایسنا، تعیین الدین سعیدی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) و بعد از موافقت و تصویب بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی بر اساس اصل 85 قانون اساسی با خواندن شعری گفت: از دشمنان برند شکایت به دوستان، چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم.

وی ادامه داد: امروز روز تلخی برای مجلس بود؛ مجلسی که برای آب خوزستان و سیستان و بلوچستان و کرونای سیستان و بلوچستان و گلستان و مشکل واکسیناسیون جلسه غیررسمی نداشت، برای بحث طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی هم جلسه غیر علنی تشکیل داد و هم متاسفانه بررسی این موضوع را به ماده 85 ارجاع داد آن هم در شرایطی که ایرادات اساسی به آن وارد بود.

سعیدی گفت: از محضر ملت بزرگ ایران عذرخواهی می کنم، امروز روز خوبی برای مجلس نبود.

در واکنش به این صحبت ها، علی نیکزاد رییس جلسه و نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: این که بگوییم امروز روز بدی برای مجلس بود، حرف خوبی نیست.

وی ادامه داد: این موضوع در جلسه غیر علنی مطرح شد و طبق آیین نامه هم نمایندگان موافق و مخالف صحبت کردند لذا باید برای رای نمایندگان حرمت قائل شیم. مجلس محل بحث گفتگو بوده و رای نمایندگان تمام کننده است باید این رای را بپذیریم.

نیکزاد گفت: باید در دموکراسی بپذیریم که تعیین کننده مصوبات مجلس رای نمایندگان است.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1825

به "سعیدی: روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید