زاکانی: پیشکسوتان در بازآفرینی هویتی تهران نقش مهمی دارند

به گزارش مسافرت رو، تهران (پانا) - شهردار تهران در مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی مسابقات جهانی نروژ از احتیاج تهران به یک بازآفرینی هویتی سخن گفت و عنوان نمود که بخشی از این هویت احتیاج به پیشکسوت و نخبگان تهران دارد و ما باید تمام امکانات لازم را برای رسیدن به چنین هدفی فراهم کنیم.

زاکانی: پیشکسوتان در بازآفرینی هویتی تهران نقش مهمی دارند

به گزارش ایسنا، شهردار تهران در مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی 2021 نروژ گفت: این نیست که ما ندانیم شما قهرمانان و مربیان بر سر ما منت گذاشتید و در این مراسم حضور پیدا کردید، کشتی گیرانی که امروز در مراسم حضور دارند قهرمانان واقعی کشور هستند و خصلت پهلوانی و مدال اخلاق را نیز به خود اختصاص دادید.

وی گفت: شما غرور ما را افزایش دادید و با غیرت خود و با مدال آوری چیزی در مسابقات جهانی کم نگذاشتید.

زاکانی اضافه نمود: من خاک کشتی را از بچگی خوردم، زمانی که 5 سال داشتم با تشک کشتی بزرگ شدم، با پدرم در سالن کشتی حاضر می شدم و کنار تشک کشتی از خاکی را که زیر پای کشتی گیران بلند می شد، بهره مند می شدم.

شهردار تهران گفت: تهران احتیاج به یک بازآفرینی هویتی دارد که بخشی از این هویت احتیاج به پیشکسوت و نخبگان تهران دارد، ما باید تمام امکانات لازم را برای رسیدن به چنین هدفی فراهم کنیم.

وی گفت: امیدوارم با سرمایه گذاری ویژه ای که صورت می گیرد، چه در مورد قهرمانان و علاقمندان به ورزش خدمات بهتری را ارائه دهیم. من افتخار می کنم که در خدمت ورزش باشم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1934

به "زاکانی: پیشکسوتان در بازآفرینی هویتی تهران نقش مهمی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: پیشکسوتان در بازآفرینی هویتی تهران نقش مهمی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید