دیدار باکویت برای هر دوتیم مهم است، ویروس به جان بازیکنانم افتاده

به گزارش مسافرت رو، کرانچار در مورد بازی روز آدینه تیم فوتبال امید برابر کویت گفت: ما در مسابقه اول برابر تاجیکستان نتیجه خوبی به دست نیاوردیم و به همین دلیل در دو بازی باقیمانده باید به دنبال پیروزی مقابل کویت و قطر باشیم.

دیدار باکویت برای هر دوتیم مهم است، ویروس به جان بازیکنانم افتاده

سرمربی تیم ملی فوتبال امید افزود: کویت کشوری است که تجربه تعلیق را داشته و بعد از آن تیم المپیک شان اولین بازی را مقابل ما انجام می دهد. طبیعتا انگیزه های زیاد و متفاوتی دارند همچنین به دنبال کسب نتیجه مناسب مقابل ما هستند. از سوی دیگر نتیجه دریافت برای ما هم مهم شده و به همین دلیل این مسابقه برای هر دو تیم اهمیت ویژه ای دارد.

کرانچار در مورد غیبت تعدادی از بازیکنانش در این بازی گفت: خدابنده لو به دلیل مصدومیت در این سفر حضور ندارد. رزاق پور هم به دلیل گزیدگی یک حشره متاسفانه از ناحیه مچ پا دچار مشکل شد و فعلا نمی تواند بازی کند. تعدادی از بازیکنان ما هم دچار یک ویروس مشابه هستند مثل مسلمی پور ، مهدی خانی و ساکی. طبیعتا دچار محدودیت هایی هستیم اما جایگزین های لازم را در اختیار داریم. به دنبال ارائه یک بازی خوب و البته کسب نتیجه مناسب در هر دو مسابقه پیش رو خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 192

به "دیدار باکویت برای هر دوتیم مهم است، ویروس به جان بازیکنانم افتاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار باکویت برای هر دوتیم مهم است، ویروس به جان بازیکنانم افتاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید