خبرنگاران پایش سلامت بیش از 835 هزار نفر در لرستان

به گزارش مسافرت رو، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: 835 هزارو 395 نفر با هدف کنترل و مقابله با انتقال ویروس کرونا در این استان مورد پایش سلامت و غربالگری قرار گرفتند.

خبرنگاران پایش سلامت بیش از 835 هزار نفر در لرستان

صارم رضایی چهارشنبه شب به رسانه ها گفت: طرح ملی پایش سلامت جهت مبارزه با کرونا از هفدهم اسفندماه سال گذشته همزمان با چندین استان پر خطر کشور در استان برگزار شده و طی مدت اجرای طرح جمعیت هلال احمر لرستان 36 پست در مبادی ورودی و خروجی شهر های استان دایر کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان نمود: از آغاز طرح پایش سلامت در لرستان بیش از 2هزارو 300 نفر روز از اعضای داوطلب با خدمت افتخاری خود برگ زرینی دیگر در تاریخ پرافتخار جمعیت هلال احمر لرستان رقم زدند و با ایثار جان و سلامتی خود، هم پای با کادر درمان و در راستای مقابله با کرونا تلاش کردند.

وی گفت: از مجموع افراد مورد پایش سلامت مجموعا 66نفر مشکوک به کرونا بودند که از این تعداد بعد از بررسی سایر علائم، 35نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

رضایی شرح داد: شرح اقدامات جمعیت هلال احمر لرستان در بحث مبارزه با کرونا بسیار وسیع و گسترده بود و در بخش های ضد عفونی و گند زدایی، منازل و معابر، توزیع اقلام بهداشتی، ارائه پروتکل های آموزشی، حساس کردن شهروندان جهت مراقبت بیشتر، تولید ماسک و ملزومات بهداشتی، اعضای داوطلب و جوانان ما حقیقتا نقش بسیار موثری داشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان اظهار کرد: هموطنان عزیز می توانند جهت مشارکت با هلال احمر و کمک جهت مبارزه با کرونا از طریق کد دستوری #112* در تلفن همراه خود، وجوه نقدی خود را مستقیم به حساب جمعیت هلال احمر واریز نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 998

به "خبرنگاران پایش سلامت بیش از 835 هزار نفر در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پایش سلامت بیش از 835 هزار نفر در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید