حدادی فر: شرایط ما در جدول طوری نیست که بی خیال باشیم، باید هر چه زودتر از این بلاتکلیفی خارج شویم

به گزارش مسافرت رو، قاسم حدادی فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن تأکید کرد، این تیم در دیدارهای پیش روی خود بی تفاوت عمل نخواهد کرد.

حدادی فر: شرایط ما در جدول طوری نیست که بی خیال باشیم، باید هر چه زودتر از این بلاتکلیفی خارج شویم

قاسم حدادی فر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مسافرت رو، در مورد آخرین شرایط تیم فوتبال ذوب آهن گفت: شرایط تیم ما نه بد است و نه خوب. فعلاً که تمرینات را انجام می دهیم، هر چند که در بین بازیکنان ترس و استرسی وجود دارد. این ترس به خاطر بیماری کرونا و البته مصدومیت های احتمالی است که واقعاً نگران کننده است. امیدوارم تا پایان لیگ برتر اتفاق بدی برای بازیکنان رخ ندهد و همه در سلامت باشند.

وی با اشاره به شکست تیمش در بازی محبت آمیز برابر سپاهان خاطر نشان کرد: در این بازی آنها نمایش بهتری داشتند و در نهایت به برد رسیدند. البته این بازی برای ما امتیازهای خوبی داشت، اینکه تا قبل از شروع لیگ روی نقاط ضعف مان کار کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن در مورد عدم بازگشت رادولوویچ به ایران و شرایط خاصی که ذوبی ها با آن روبرو شده اند، خاطر نشان کرد: فعلاً که با این شرایط کنار آمده ایم و بچه ها زیر نظر آقایان استکی و صلصالی تمرین می کنند. بیشترین مشکل ما حاشیه های کنار تیم است، اینکه هنوز تکلیف سرمربی مشخص نشده است و خیلی ها می خواهند بدانند که در نهایت چه تصمیمی گرفته می شود. ما زمان زیادی در اختیار نداریم و از طرفی شرایط ذوب آهن در جدول طوری نیست که باشگاه بی خیال باشد، در این شرایط باشگاه هر چه زودتر باید تکلیف سرمربی را مشخص کند.

حدادی فر در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نیست باشگاه به کادر فعلی اش زمان بدهد؟، گفت: من تصمیم گیرنده نیستم و دخالتی هم ندارم. ما در جدول شرایط حساسی داریم. اگر قرار است همین کادر کارش را ادامه دهد، بهتر است که باشگاه اعلام کند و اگر هم قرار است مربی جدید بیاید، باید هر چه زودتر تصمیم گیری شود. باید هر چه زودتر از این بلاتکلیفی خارج شویم. در این شرایط اگر یک یا دو باخت در لیگ برتر بیاوریم، قطعاً شرایط سخت تر می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1147

به "حدادی فر: شرایط ما در جدول طوری نیست که بی خیال باشیم، باید هر چه زودتر از این بلاتکلیفی خارج شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: شرایط ما در جدول طوری نیست که بی خیال باشیم، باید هر چه زودتر از این بلاتکلیفی خارج شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید