ترنم باران مهمان امروز یزدی ها

به گزارش مسافرت رو، کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان یزد از احتمال تداوم بارش باران در بعد از ظهر امروز دوشنبه ششم آبان ماه اطلاع داد.

ترنم باران مهمان امروز یزدی ها

سید عباس میرحسینی در گفت وگو با خبرنگار مسافرت رو، با اشاره به پیش بینی احتمال بارش باران بامداد امروز دوشنبه ششم آبان اظهار کرد: با وجود این که میزان بارش امروز در شهر یزد قابل اندازه گیری نیست، اما روستای بیداخوید با شش میلی متر باران بیشترین بارش و محمدآباد و یزد با حدود 0.4 میلیمتر باران کمترین میزان بارش را به خود اختصاص دادند.

وی از احتمال تداوم بارش در عصر امروز نیز یاد و توضیح داد: امروز عصر احتمال افزایش ابر و رگبارهای پراکنده به ویژه در مناطق جنوبی استان شامل شهرستان خاتم و ارتفاعات مرکزی و شیرکوه پیش بینی می گردد.

این مسئول در رابطه با وضعیت هواشناسی روز سه شنبه نیز توضیح داد: فردا آسمان صاف و کمی ابری است اما پدیده هواشناسی خاصی در استان مشاهده نمی گردد البته، بعد از ظهر چهارشنبه هشتم آبان ماه تا صبح روز پنج شنبه افزایش ابر و رگبار پراکنده در سطح استان را شاهد خواهیم بود.

وی در ادامه، از افزایش دو تا چهار درجه ای دمای استان از فردا سه شنبه اطلاع داد و اضافه نمود: پنج شنبه دمای استان دو تا سه درجه کاهش میابد.

میرحسینی در سرانجام گرم ترین منطقه یزد را بافق و هرات با دمای 25 درجه سانتی گراد و سردترین منطقه را سبزدشت با دمای کمینه چهار درجه سانتی گراد مطرح نمود و گفت: دمای استان یزد در 24 ساعت گذشته بین 11 تا 18 درجه سانتی گراد نوسان داشته و پیش بینی می گردد امروز این دما بین 12 تا 23 درجه سانتی گراد نوسان داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 640

به "ترنم باران مهمان امروز یزدی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترنم باران مهمان امروز یزدی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید