اینوتکس 2019 با حضور بازیگران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور برگزار می گردد

به گزارش مسافرت رو، تهران- خبرنگاران- معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس، از برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2019) با برپایی 400 غرفه و حضور همه بازیگران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور در خردادماه امسال اطلاع داد.

اینوتکس 2019 با حضور بازیگران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی مسافرت رو، اکبر قنبرپور روز دوشنبه در نشست خبری اینوتکس 2019 در محل کارخانه نوآوری آزادی اظهارکرد: هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) از 19 الی 22 خردادماه 1398 درفضای 10 هزارمتری در سالن 40 و 44 نمایشگاه بین المللی تهران با شعار اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف برگزار می گردد.

وی ضمن دعوت از کلیه بازیگران اکوسیستم استارتاپی و فناور کشور برای حضور در این نمایشگاه، خاطر نشان کرد: فرایند ثبت نام در نمایشگاه از 25 اسفندماه سال گذشته شروع شده و تا پنجم اردیبهشت ماه امسال ادامه خواهد یافت و علاقمندان برای دریافت غرفه می توانند به سایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.inotex.com مراجعه نمایند.

دبیر هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) در ادامه هدف از برگزاری این نمایشگاه را افزایش تعامل بین سرمایه گذاران و استارتاپ ها و شرکت های فناور، افزایش میزان مشارکت و همکاری های دوجانبه و چندجانبه بین شرکت ها و استارتاپ های داخلی و بین المللی با یکدیگر و نیز فراوری و ارائه محتوای جدید برای اجزا مختلف اکوسیستم نوآوری و همچنین واکاوی چالش های این اکوسیستم اعلام کرد.

وی اضافه کرد: به منظور دستیابی به این اهداف، بیش از 400 استارتاپ، شرکت فناور، شتابدهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه گذار خطرپذیر، منتور و مشاور همراه با ارائه نمایندگان خدمات کسب و کار در غرفه های نمایشگاه حضور خواهند داشت.

قنبرپور با بین اینکه غرفه داران نمایشگاه اینوتکس 2019 را 400 مجموعه مختلف تشکیل می دهند، اضافه کرد: ما برای مجموعه های کوچک تر همچون استارتاپ ها، مخترعین و بروکرها، فضاهایی کوچکتر با هزینه کمتر و برای شرکت های فناور، مجموعه های سرمایه گذاری، پارک ها و شتابدهنده ها، فضای بزرگتری را در نظر گرفته ایم.

معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس با بیان اینکه در اینوتکس 2019 رویدادها و بخش های مختلفی از جمله 400 جلسه B2B و همچنین 30 پیش رویداد و رویدادهای جانبی برنامه ریزی شده است، اضافه کرد: پیش بینی می گردد حدود 8 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید نمایند.

وی در ادامه با اشاره به سه نقطه تمایز نمایشگاه اینوتکس با سایر نمایشگاه ها اظهارکرد: اینوتکس جنبه بازرگانی ندارد، همه بازیگران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور در آن حضور فعال دارند و همچنین در برگزاری این رویداد بزرگ بازیگران اکوسیستم نوآوری کشور درگیر هستند.

قنبرپور همچنین با اشاره به برگزاری نخستین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه با همکاری کمیسیون مالی و اجتماعی سازمان ملل متحد (ESCAP) اظهارکرد: برگزاری این مجمع به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در دومین کمیته نوآوری ESCAP به تصویب رسیده که با توافقات شکل گرفته با سازمان ملل متحد، این مجمع میزبان سیاستگذاران عرصه علم و فناوری از 63 کشور دنیا همزمان با اینوتکس 2019 در محل نمایشگاه بین المللی تهران است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری اولین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان همزمان با نمایشگاه اینوتکس اعلام کرد: نمایشگاه اینوتکس در سال آینده، میزبان نخستین گردهمایی بزرگترین شرکت های دانش بنیان و سرمایه گذاران و عناصر اصلی این اکوسیستم به عنوان هسته اصلی تحول و پیشرفت کشور است.

در این نشست که با حضور مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، علی مرتضی بیرنگ قائم مقام امور بین الملل معاونت علمی و سید احمدرضا علائی مدیر کل دفتر تبادلات بین المللی معاونت علمی همراه بود، از پوستر اینوتکس 2019 رونمایی شد.

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) روزهای یکشنبه تا چهارشنبه 19 الی 22 خردادماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با شعار اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف برگزار می گردد.

علمی**1836**1485

منبع: ایرنا
انتشار: 13 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 233

به "اینوتکس 2019 با حضور بازیگران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینوتکس 2019 با حضور بازیگران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید