اصولی: دبیرکل می ماند، پیغام اقدام هیات رئیسه خرد جمعی است

به گزارش مسافرت رو، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید عزیزی خادم با رای 8 عضو تصویب شده است.

اصولی: دبیرکل می ماند، پیغام اقدام هیات رئیسه خرد جمعی است

به گزارش خبرنگاران، احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره عزل شهاب عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون اظهار کرد: جلسه طولانی شد و بحث های کارشناسی داشتیم و در دستور جسله اول بحث عزل رئیس فدراسیون بود و بعد از ارائه مستندات و آقای عزیزی خادم دفاعیه خود را رائه کرد و جلسه را ترک کردند. این ترک جلسه هم بنا بر اساس نامه بود که اگر اعضا دچار تعارض منافع می شوند در جلسه حاضر نباشند. در ادامه موضوع به رای گذاشته شد و با اتفاق آرا یعنی هر 8 نفر به عزل ایشان رای داده شد.

وی اضافه کرد: بعد از رای گیری برای عزل برای انتخاب سرپرست صحبت شد. نایب رئیس ها منتخب مجمع نبودند و خانم موسوی هم سرپرستی را نپذیرفتند. در اساسنامه آماده بعد از نواب رئیس، با سابقه ترین فرد هیات رئیسه انتخاب می گردد. از آنجایی که سابقه همه اعضا در هیات رئیسه برابر بود، موضوع به شور گذاشته شد و مباحث از جنبه های مختلف مورد بحث نهاده شد و در نهایت سید میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شدند.

او بعلاوه گفت: دبیرکل به کار خودش ادامه خواهد داد. وقتی در جلسه بودیم برآورد هایی منتشر می شد و نمی دانم چرا چنین اخباری منتشر می شد. با اجماع هیات رئیسه قرار شد من اخبار رسمی هیات رئیسه را بگویم. مجمع هم سال آینده برگزار می گردد و قرار بود اردیبهشت برگزار گردد اما باید موضوع دستور جلسه تغییر کند. باید بحث عزل موقت را به رای بگذاریم و معین نماینده نهایی مجمع است.

وی در پاسخ به این سوال که تکلیف افرادی که با عزیزی خادم به فدراسیون فوتبال آمدند چه می گردد؟ گفت: درباره این موضوع باید سرپرست تیم ملی نظر بدهد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره تکلیف ادامه فعالیت مشاوران عزیزی خادم و پست های اعطایی او به افراد مختلف شرح داد: این موضوع آنالیز و درباره آن تصمیم گیری می گردد. فدراسیون دیدگاه مدیریتی جدیدی در این دوره گذار خواهد داشت.

او در پاسخ به این سوال که آیا راجع به کمیته اخلاق تصمیم گیری شده است؟ گفت: هم شما خسته اید و هم بعدا راجع به آن صحبت می کنیم!

اصولی درباره اقدام هیات رئیسه برای عزل عزیزی خادم بیان نمود: این اختیاری بود که به اعضای هیات رئیسه داده شده بود. هر کجا که این اعضا انحرافی را مشاهده نمایند، بر اساس اختیاراتشان ورود می نمایند. این می تواند به تشریک مساعی و استفاده از خرد جمعی الگویی در فضای مدیریتی کشور و به خصوص ورزش باشد. ان شاءالله پیغام این اقدام که اتکا به خرد جمعی در چارچوب قوانین است به جاهای دیگر برسد.

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه دلایلی هیات رئیسه را به این نتیجه رساند که عزیزی خادم برکنار گردد، اظهار کرد: برآورد هایی وجود داشته را اعتنا نکنید. از سایت فدراسیون فوتبال و از ما اعضای هیات رئیسه جویای مسائل شوید.

او در واکنش به این موضوع که سایت فدراسیون فوتبال هنوز خبر عزل عزیزی خادم را هم منتشر نکرده است، گفت: ان شاءالله کار می نمایند.

اصولی در سرانجام درباره دفاعیات عزیزی خادم بیان نمود: ان شاءالله در فرصتی دیگر صحبت می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1401 بروزرسانی: 13 خرداد 1401 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 2120

به "اصولی: دبیرکل می ماند، پیغام اقدام هیات رئیسه خرد جمعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصولی: دبیرکل می ماند، پیغام اقدام هیات رئیسه خرد جمعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید