اسکوچیچ: لیست تیم ملی قابل تغییر است

به گزارش مسافرت رو، سرمربی تیم ملی با ابراز رضایت از اردوی مهرماه تیم ملی گفت: ذهنم متمرکز بر آینده است و از همین حالا در فکر اردوی تدارکاتی بعدی هستم.

اسکوچیچ: لیست تیم ملی قابل تغییر است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ در مورد ارزیابی خود از اردوی مهرماه تیم ملی مطرح نمود: از همه بازیکنان، کادر فنی،کادر پزشکی،پشتیبانی،دپارتمان تیم های ملی و تمامی کسانی که در این اردو کنار تیم ملی فوتبال ایران بودند به خاطر رفتار حرفه ای شان در اردوی ایران، ازبکستان و ترکیه تشکر می کنم. همچنین از حضور دبیرکل محترم فدراسیون در اردوی ترکیه که باعث دلگرمی ما بود هم کمال سپاس را دارم. به عقیده من، این اردوی آماده سازی بسیار پیروزیت آمیز بود. حتی بازی لغوشده با مالی، که از کنترل ما خارج بود، باعث نشد تا از پیروزیت اردو کاسته شود.

وی ادامه داد:در ابتدا، باید به جو فوق العاده حاکم بر تیم اشاره کنم. یکی از اهداف اصلی من انتقال انرژی مثبت به تیم بود. کار کردن در چنین محیطی باعث خوشحالی وافر است. پیش از هر چیز، در این اردو فرصتی فراهم شد تا یکدیگر را بهتر بشناسیم و ارتباطی محبت آمیز برقرار کنیم و همچنین بازیکنان با ایده ها و روش کار من بیشتر آشنا شدند.

سرمربی تیم ملی بیان کرد: به علاوه، من نیز از شرایط آمادگی بازیکنان بهتر مطلع شدم. در کنار بازی تدارکاتی با ازبکستان و تمرینات، جلساتی برای دیدن ویدئوها و انیمیشن های تاکتیکی و آنالیز انفرادی و گروهی برگزار کردیم. تمام سعی ما این بود که حداکثر استفاده را از زمان ببریم. در آخر، از زحمات کادر پزشکی کمال تشکر را دارم که تا آخرین روز با دریافت تست های مستمر کرونا، سلامت اعضای تیم را به دقت تحت نظر داشتند. به باور من، این اردوی تدارکاتی زمینه را برای آینده ای پیروز فراهم کرد.

اسکوچیچ بیان کرد:همچنین، پیام مهمی هم برای عموم مرم دارم که لیست اعلام شده، فهرست نهایی نیست. این لیست قابل تغییر است، به این معنی که ما همواره آمادگی این را داریم تا هر کدام از بازیکنان که خودشان را به سطح استانداردهای تیم ملی برسانند دعوت کنیم. ذهنم متمرکز بر آینده است و از همین حالا در فکر اردوی تدارکاتی بعدی هستم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1337

به "اسکوچیچ: لیست تیم ملی قابل تغییر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: لیست تیم ملی قابل تغییر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید