آمادگی وزارت خارجه برای ارائه هرگونه خدمات موثر به منظور توسعه گردشگری کشور

به گزارش مسافرت رو، وزیر امور خارجه آمادگی تمامی ارکان وزارت امور خارجه در مرکز و نمایندگی ها برای ارائه هرگونه خدمات موثر به منظور توسعه گردشگری کشور را مورد تأکید قرار داد.

آمادگی وزارت خارجه برای ارائه هرگونه خدمات موثر به منظور توسعه گردشگری کشور

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، در چارچوب برنامه های دولت سیزدهم در عرصه توسعه تجاری و مالی کشور، نشست مشترک وزاری امور خارجه، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز (دوشنبه) به میزبانی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه برگزار گردید.

در این نشست هم اندیشی که با حضور تعدادی از معاونان وزرا و مدیران کل سه وزارتخانه در مورد بحث گردشگری و مباحث مختلف آن و از جمله گردشگری سلامت و گردشگری درمان، برگزار گردید، وزرا و مدیران ارشد سه وزارتخانه به بیان دیدگاه ها در مورد بهره مندی کشور از ظرفیت های گردشگری در حوزه های مختلف پرداختند.

لزوم ایجاد کارگروه های تخصصی، توجه به آیین نامه ها و دستورالعمل های موجود و امکان سنجی برای برنامه ریزی های زیرساختی در این عرصه، از محورهای طرح شده در نشست وزیران، معاونان و مدیران کل دستگاه های مورد اشاره بود.

وزیر امور خارجه کشورمان در بخش جمع بندی پایانی این نشست آمادگی تمامی ارکان وزارت امور خارجه در مرکز و نمایندگی ها برای ارائه هرگونه خدمات موثر برای توسعه گردشگری کشورمان در چارچوب وظایف وزارت امور خارجه را مورد تأکید قرار داد.

به گزارش فارس، وزیر امور خارجه بعلاوه در حضور خبرنگاران و در نشست مشترک به همراه وزرای میراث فرهنگی و بهداشت در محل وزارت امور خارجه گفت که دولت سیزدهم بر توسعه گردشگری در همه زمینه ها به خصوص گردشگری سلامت و مذهبی تأکید دارد. (اینجا بخوانید)

ضرغامی هم در اظهاراتی بیان کرد: ان شاءالله با رعایت پروتکل ها بتوانیم گردشگری را در کشور از سر بگیریم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1921

به "آمادگی وزارت خارجه برای ارائه هرگونه خدمات موثر به منظور توسعه گردشگری کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی وزارت خارجه برای ارائه هرگونه خدمات موثر به منظور توسعه گردشگری کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید