آماده سازی طرح توسعه هتل زاگرس بروجرد تا یک ماه آینده

به گزارش مسافرت رو، مدیرعامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از آماده شدن طرح توسعه هتل زاگرس شهر بروجرد تا یک ماه آینده نزدیک اطلاع داد.

آماده سازی طرح توسعه هتل زاگرس بروجرد تا یک ماه آینده

به گزارش مسافرت رو به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان، حسین اربابی روز آدینه 27 تیرماه در بازدید از هتل زاگرس بروجرد گفت: به دنبال طرح توسعه ای برای ساماندهی و توسعه این هتل در بروجرد هستیم.

اربابی با بیان اینکه تا به امروز بیش از 10 میلیارد ریال برای توسعه هتل زاگرس بروجرد هزینه شده گفت: کانون اتومبیلرانی و جهانگردی این آمادگی را دارد در صورت تعامل و همکاری شهرداری بروجرد مجموعه تپه شهدا (چغا) در بروجرد که هتل زاگرس نیز بر روی آن بنا شده، به صورت کامل در اختیار گیرد و یک مجموعه کامل گردشگری در این منطقه زیبا احداث کند.

مدیرعامل کانون اتومبیلرانی و جهانگردی، بروجرد را سرشار از جاذبه های طبیعی و ابنیه تاریخی دانست و اضافه کرد: با احداث تاسیسات گردشگری در کنار هتل زاگرس بروجرد، می توان گامی مهم در رونق صنعت گردشگری این شهرستان برداشت.

نماینده مردم بروجرد در مجس شورای اسلامی هم در این خصوص بیان داشت: به منظور واگذاری کامل تپه چغا به کانون اتومبیلرانی و جهانگردی به زودی نشستی مشترک با حضور اعضای شورای شهر، شهرداری و فرماندار شهرستان برگزار خواهیم کرد.

دکتر عباس گودرزی خواهان تسریع در واگذاری و احیای این هتل و ایجاد تاسیسات گردشگری جدید در شهرستان بروجرد شد و بیان نمود: در صورت همکاری و تعامل میراث فرهنگی و شهرداری و ایجاد تاسیسات گردشگری شاهد رونق صنعت گردشگری در این شهرستان خواهیم بود.

همچنین سید امین قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نسبت به اجرای عملیات واگذاری و احیای هتل زاگرس بروجرد قول مساعد داد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1190

به "آماده سازی طرح توسعه هتل زاگرس بروجرد تا یک ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده سازی طرح توسعه هتل زاگرس بروجرد تا یک ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید