واکنش سازمان تاکسی رانی به حاشیه برنامه دستپخت

به گزارش مسافرت رو، اطلاعیه سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد سوال پرحاشیه مجری

واکنش سازمان تاکسی رانی به حاشیه برنامه دستپخت

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در پی توهین مجری برنامه دستپخت مورخ 22 /9/99 به قشر خدوم تاکسیران اطلاعیه ای را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ در این اطلاعیه آمده است: به عنوان نماینده خانواده بزرگ تاکسیرانی شهر تهران برآن شدیم تا در مواجهه با سوال پرحاشیه مجری برنامه دستپخت با مضمون: بابات راننده تاکسی است پیش دوستات ناراحت نمی شی؟ با انتشار این متن از منزلت و صندلی شریف تاکسیرانان خدوم پایتخت و خانواده محترم آنها دفاع کنیم، چرا که شایسته نیست این قشر خدوم و زحمت کش از سوی رسانه ملی که باید مروج فرهنگ اسلامی ایرانی باشد مورد توهین قرار بگیرند.

ناوگان بزرگ و گسترده تاکسیرانی گزینه اول در امر جابجایی و سرویس دهی به شهروندان به خصوص در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا به شمار می آیند و طی یک سال گذشته به عنوان قشر آسیب پذیر متحمل دغدغه های معیشتی و همچنین از دست دادن عزیزان شده اند.

خودروی تاکسی و شغل شریف تاکسیرانی ضمن فعالیت در شرایط سخت کاری، همیشه تداعی اعتماد و اطمینان خاطر در شهروندان بوده و این مهم ارزشمند و قابل ستایش است.

این اطلاعیه برای دفاع از تاکسیرانان خدوم، مسئولیت پذیر و باوجدان صادر شده است و به حق، تمامی شهروندان محترم خود شاهد کوشش متعهدانه تاکسیرانان تهرانی هستند.

منبع: آی تابناک
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1465

به "واکنش سازمان تاکسی رانی به حاشیه برنامه دستپخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سازمان تاکسی رانی به حاشیه برنامه دستپخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید