هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول

به گزارش مسافرت رو، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (17 مرداد ماه) هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است و با توجه به عدم وزش باد در بعضی ساعات روز افزایش غلظت آلاینده ازن طی ساعات بعدازظهر پیش بینی می گردد.

هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول

به گزارش مسافرت رو، بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، صبحگاه امروز (17 مرداد ماه) با حاکمیت شرایط جوی مساعد و وزش باد طی ساعات گذشته همراه با عدم تردد خودروها در روز تعطیل، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

طی روز عدم وزش باد در بعضی ساعات تا حدودی باعث تجمع آلاینده ها خواهد شد. علاوه براین با توجه به حضور عوامل کافی جهت فراوری آلاینده ازن شاهد افزایش غلظت این آلاینده طی ساعات بعدازظهر خواهیم بود، هر چند نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار خواهد بود.

در اواخر وقت امروز (17 مرداد ماه) وزش باد مؤثر سبب پراکندگی آلاینده ها می گردد و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. با تداوم این شرایط جوی تا صبح فردا (18 مرداد ماه) و کاهش ترافیک صبحگاهی در روز تعطیل کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در شرایط قابل قبول پیش بینی می گردد.

طی روز شاهد افزایش غلظت آلاینده ازن خواهیم بود که با توجه به کاهش تردد خودروها بیشینه غلظت آن نسبت به روز قبل کمتر خواهد بود. شایان ذکر است که در ساعات پایانی فردا (18 مرداد ماه) نیز با توجه به حاکمیت شرایط جوی مساعد، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول باقی خواهد ماند.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص طی 24 ساعت گذشته ازن با میانگین 79 بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار خواهد داشت. آلاینده شاخص هم اکنون نیزذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 57 است و کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1220

به "هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید