هشدار اپل به فاش کنندگان مشخصات محصولاتش

به گزارش مسافرت رو، اپل برای برخی از تولید کنندگان محتوا که مشخصات دستگاه هایش را قبل از عرضه فاش می کنند، نامه ای هشدار آمیز فرستاده است.

هشدار اپل به فاش کنندگان مشخصات محصولاتش

اپل تلاش دارد قبل از رونمایی دستگاه هایش مشخصات آنها فاش نشود. اما همیشه گزارش هایی درباره مشخصات و ویژگی های آیفون، مک و آی پد های آینده این شرکت در فضای آنلاین ظاهر می شود.

کمپین این شرکت برای برطرف کردن این موارد اکنون شامل تهدید به اقدام قانونی هم می شود. به همین علت یکی از کاربران مشهور برای افشای ویژگی های دستگاه های اپل به نام کانگ ادعا می کند هشداری از اپل دریافت کرده است.

وب سایت اپل ترک شایعات و گزارش های تازه درباره دستگاه های این شرکت آمریکایی همراه با ذکر نام منبع آنها را گردهم می آورد. در حال حاضر کانگ رده نخست در این وب سایت را دارد و مرتباً گزارش هایی معتبر درباره مشخصات آینده دستگاه های اپل منتشر می کند.

این وب سایت اشاره کرده بقیه کارشناسان حاضر در این وب سایت هم هشدارهای مشابهی دریافت کرده اند.

کانگ قبل از عرضه آیفون 12 در پستی 4 مدل این دستگاه همراه جزئیاتی در قیمت، رنگ و زمان عرضه آن را فاش کرده بود.

به گفته کانگ هشدار مذکور از سوی یک شرکت حقوقی صادر و در آن ادعا شده فعالیت های او به افشای مشخصات محصولات اپل برای رقبا یا گمراه کردن مشتریان درباره دستگاه ها منجر می شود. همچنین اسکرین شات هایی از صفحه ویبو این کاربر هم در هشدار ضمیمه شده بود که در آن پست های حاوی اطلاعات افشا شده، قرار داشتند.

این افشا کننده اطلاعات ادعا می کند هیچ گاه تصاویری از اپل فاش نکرده یا از افشای اطلاعات سودی نبرده است. با این وجود وب سایت اپل ترک نشان می دهد اطلاعات او جزئیاتی درباره همه دستگاه های این شرکت را فاش کرده اند.

بن گسکین یکی دیگر از تولید کنندگان محتوا در این حوزه هم ادعا می کند سال گذشته هشدار مشابهی دریافت کرده است.

تا به امروز اپل به درخواست اظهار نظر در این باره پاسخی نداده است.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1789

به "هشدار اپل به فاش کنندگان مشخصات محصولاتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار اپل به فاش کنندگان مشخصات محصولاتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید