مشکل در تامین لوازم یدکی بعضی خودروهای چینی

به گزارش مسافرت رو، رئیس اتحادیه مکانیسین های تهران گفت: در تامین قطعات یدکی خودروهای فراوری داخل مسئله ای نیست و تنها در بعضی مواقع بازار با کمبود قطعات الکترونیکی روبرو می گردد اما در بعضی خودروهای چینی شرایط بدتری در بازار حاکم است.

مشکل در تامین لوازم یدکی بعضی خودروهای چینی

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

علیرضا نیک آئین در گفت وگو با مسافرت رو، در رابطه با وضعیت تامین قطعات یدکی و تعمیر خودرو، اظهار کرد: در شرایط فعلی مشکل خاصی در تامین قطعات یدکی خودروهای فراوری داخل نیست و تنها در بعضی مواقع بازار با کمبود قطعات الکترونیکی روبرو می گردد و جای سوال دارد که چرا در همین حین بعضی توزیع نمایندگان نوسان قیمت در بازار ایجاد می نمایند.

رئیس اتحادیه مکانیسین های تهران ادامه داد: در زمینه خودروهای چینی باید اعلام گردد که متاسفانه شرکتهای واردنماینده و عرضه نماینده خودرو آنچنان پیروز عمل ننموده و بازار و بعضی صاحبان خودرو در تامین قطعات یدکی با مسائل بسیاری روبرو هستند.

وی گفت: قیمت لوازم یدکی خودرو رشد قابل توجهی را تجربه نموده و این موضوع منجر به کاهش مراجعه به واحدهای تعمیرگاهی شده است.

نیک آئین تاکید نمود: هزینه تعمیرات اساسی خودروهای مدل پایین رشد قابل توجهی داشته و باید به میزان ارزش خود خودرو برای تعمیر و به روزرسانی این دست وسایل هزینه کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 510

به "مشکل در تامین لوازم یدکی بعضی خودروهای چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل در تامین لوازم یدکی بعضی خودروهای چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید