معین شدن دلیل اصلی مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با میزبانی ماهشهر، تهران؛ گزینه دوم

به گزارش مسافرت رو، سخنگوی فدراسیون کشتی دلیل اصلی مخالفت اولیه اتحادیه جهانی با میزبانی ماهشهر از رقابت های جام جهانی 2019 فرنگی را بیان نمود.

معین شدن دلیل اصلی مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با میزبانی ماهشهر، تهران؛ گزینه دوم

به گزارش خبرنگار ورزشی مسافرت رو، در تفاهم نامه ای که پیش از این در دوره سرپرستی حمید بنی تمیم با خوزستانی ها به امضا رسیده بود، میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی به استان خوزستان و شهر ماهشهر واگذار شد.

این رقابت ها قرار است 8 و 9 آذر ماه در ایران برگزار شود. علیرضا دبیر که برای مسابقات قهرمان کشوری به بندر امام خمینی (ره) رفته بود، مطرح نمود که اتحادیه جهانی به دلایلی خواستار تغییر میزبان جام جهانی از سوی ایران شده است.

حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی در این رابطه به مسافرت رو گفت: لالوویچ در نامه ای به فدراسیون کشتی ایران، برگزاری مسابقات در ماهشهر را زیر سوال برده است. دلیل اصلی اتحادیه جهانی برای مخالفت با ماهشهر داشتن پرواز دوم داخلی برای حضور در این رقابت هاست. به همین دلیل بر اساس سیاست های مد نظر اتحادیه جهانی و شاخص های متوسط میزبان جام جهانی، احتمال میزبانی ماهشهر بسیار ضعیف است. با این حال فدراسیون کشتی در تلاش است با رایزنی، زمینه برگزاری رقابت ها در ماهشهر یا شهر دوم را فراهم کند.

گزینه دوم فدراسیون کشتی برای میزبانی از جام جهانی، تهران است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 593

به "معین شدن دلیل اصلی مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با میزبانی ماهشهر، تهران؛ گزینه دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین شدن دلیل اصلی مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با میزبانی ماهشهر، تهران؛ گزینه دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید