مدیر عامل والو: ساخت بازی را بسیار جدی شروع کرده ایم

به گزارش مسافرت رو، مدیرعامل شرکت والو (Valve)، یعنی گیب لوگان نیوول (Gabe Logan Newell) در جدیدترین مصاحبه خود از آینده شرکت ولو گفته. او بیان دارد که در آینده، بازی های بیشتری از شرکت ولو خواهیم دید و بازی نیمه جان: آلیکس (Half-Life: Alyx) تنها شروعی بر بازی های جدید این شرکت است.

مدیر عامل والو: ساخت بازی را بسیار جدی شروع کرده ایم

شرکت ولو را با سری بازی های معرکه ای مانند نیمه جان و پورتال (Portal) می شناسیم. این شرکت بزرگترین فروشگاه آنلاین بازی های ویدیویی، یعنی استیم را دارد اما چندین سال است در عرصه ساخت بازی های جدید کم کار شده. از سمتی شرکت ولو روی کیفیت و نوآوری بازی های خود وسواس شدیدی دارد و از سمت دیگر فروشگاه استیم به یک گاو شیرده تبدیل شده که تأمین کننده مالی خوبی به حساب می رود. حساس بودن روی کیفیت بازی ها به خودی خود باعث کم کاری در ساخت بازی های جدید می شود؛ در کنار آن به دلیل وجود درآمد حاصل از فروشگاه استیم، شرکت ولو برای ساخت بازی های جدید فشاری حس نمی کند.

  • مدیر عامل والو: دوباره بازی می سازیم

رویه شرکت ولو در حال تغییر و این شرکت در حال ساخت بازی های جدید است. با وجود این که شروع ساخت بازی های این شرکت با ساخت بازی آرتیفکت (Artifact) رقم خورد، بر همگان آشکار است بازگشت واقعی شرکت ولو به دنیای بازی سازی به هنگام انتشار قسمت جدید بازی نیمه جان رخ داد. همانند دیگر بازی های نوآورانه استودیوی ولو، قسمت جدید سری بازی های نیمه جان حرف جدیدی برای گفتن دارد. این بازی با استفاده از فناوری واقعیت مجازی ساخته شده و استاندارد های جدیدی برای دیگر بازی های واقعیت مجازی تعیین کرده است.

هدایت کننده شرکت ولو که در میان پیروان خود با نام گیبن شناخته می شود، در مصاحبه جدیدی بیان کرده که ساخته شدن بازی نیمه جان: آلیکس تازه شروع کار دوباره شرکت ولو در حوزه ساخت بازی است. به گفته او بازی های بیشتری در حال توسعه هستند که به زودی معرفی خواهند شد و منتشر کردن بازی های جدید جذاب است. گیبن عقیده دارد تجربه ساخت بازی نیمه جان: آلیکس عالی بوده و بازگشت به ساخت بازی های تک نفره، این شرکت را دوباره راه انداخته.

البته هنگامی که از او درباره ساخت قسمت های جدید بازی های نیمه جان و پورتال سؤال شد، مثل همیشه پاسخی در کار نبود. گیبن بیان می کند که قرار نیست تا زمانی که این موضوع قابل بحث باشد هیچ پاسخی به سؤالات بدهد و جواب ندادن به این سؤالات باعث شده که نیازی به پاسخ دادن به سؤالات بیشتر نباشد.

گیب نیوول چند وقتی است که به دلیل سفر بدموقع، در کشور نیوزیلند گیر افتاده و توانایی بازگشت به کشور خود را ندارد. البته این موضوع تأثیری روی فعالیت های او نگذاشته و کارهای شرکت ولو مثل همیشه در حال انجام شدن هستند.

منبع: 1News

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1526

به "مدیر عامل والو: ساخت بازی را بسیار جدی شروع کرده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر عامل والو: ساخت بازی را بسیار جدی شروع کرده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید